Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SPB Full Screen Keyboard v češtině

radekhulan (315)|29.10.2006 12:20
Česká T9 je obsažena přímo v české klávesnici na:
http://www.spbsoftwarehouse.com/products/fsk/skins.html?en

Nicméně, je tam jen landscape verze. Pokud neexistuje portrait česká verza udělal bych ji... Nemá ji někdo, ať to nedělám zbytečně?
radekhulan (315)|29.10.2006 15:02
Udělal jsem českou PORTRAIT verzi SPB Full Screen Keyboard, více info a stažení zde:
http://radekhulan.cz/item/ceska-klavesnice-pro-spb-full-screen-keyboard

dansafe (144)|29.10.2006 15:35
To sem potřeboval. Díky super práce.:yes:
radekhulan (315)|29.10.2006 15:37
Udělal jsem ještě QWERTY verzi, jednoduchý mod QWERTZ verze :)
radekhulan (315)|29.10.2006 19:13
Btw, pokud máte zakoupen SunnySoft Interwrite, stačí si rozbalit soubor iw3in1.ARM.CAB, z něj dostat ven IW_CZA~1.002 (přejmenovat na iw_cz.armv4.cab), a z něj dostat ven soubor CZ_405~1.210, což je vlastní slovník. V něm postačí nahradit ";" za "enter", a dic.txt pro 23.000 slov je na světě.
papik.i (171)|15.11.2006 02:02
[QUOTE="rADo2"]Btw, pokud máte zakoupen SunnySoft Interwrite, stačí si rozbalit soubor iw3in1.ARM.CAB, z něj dostat ven IW_CZA~1.002 (přejmenovat na iw_cz.armv4.cab), a z něj dostat ven soubor CZ_405~1.210, což je vlastní slovník. V něm postačí nahradit ";" za "enter", a dic.txt pro 23.000 slov je na světě.[/QUOTE]


Výborný návod jak lehce získat rozsáhlou českou T9...a hlavně funguje. Díky:o)
WAV_ce4you (42)|27.11.2006 20:35
Můžete mi někdo poslat ten:
iw3in1.ARM.CAB
mám oficiální licenci na Pro verzi, ale na CD nic podobného není
díky
mailto:wa.v@seznam.cz
dkena (84)|26.12.2006 12:25
Ahoj,stáhnul jsem si trial verzi Full Screen Keyboard 3.0.1 a nemohu za boha příjít na to, jak jí používat např. při psaní SMS zpráv či kdekoliv jinde.V menu možností klávesnic mi jí to nabízí ,ale nejde aktivovat.Stále mi naskakuje ta defaultní.V nastavení Inputs jsem ji navolil jako hlavní a stále nic.Díky moc za případnou odpověd.
Geoffrey_ce4you (189)|15.3.2007 11:38
Já mám tentýž problém, klávesnici pustím pouze z programů, ale nejde mi ji nadefinovat jako default, resp. jde ale nefunguje...
alef77 (5)|29.3.2007 00:05
Mám obdobnou zkušenost, už jsem to tady ventiloval, ta klávesnice někdy nečekaně zafunguje jak má, to se mi stalo 2x za 3/4 roku, a ještě jen na chvíli, zjistit v čem to je bude asi otravnější stopařina než sedět na čekané a vyhlížet jen ty ufouny, kteří mají za uchem propisku kombinovanou se stylusem... Zatím jsem se dobral pouze toho poznání, že nikdo nic neví, ufouni se někde flákají a jediné, co jasně pomáhá - a to je tedy rada - je nadefinovat si klávesnici do buttons, čili přiřadit jí hardwarové tlačítko, a když ji potřebuji, aktivovat ji takto. Je to docela uspokojivé řešení, osobně jej ve Variu používám tehdy, když se mi na kratší text nevyplatí vysouvat "tvrdou" klávesnici a potřebuji buď "něco většího pro psaní nehtem", nebo používat otazník '?', protože na ten se nejak v té SW klávesnici u MDA Vario zapomnělo.
freewall_ce4you (476)|29.3.2007 12:47
To alef :
Ja ji kdysi pouzival spolecne s Resco klavesnici (dnes uz ne), takze si matne vybavuji, ze jsem ji nastavil nejak pres "Moznosti" klavesnice a pak jsem u Resco klavesnice mel v levem rohu misto tlacitka "123" malililililnkou ikonu Spb klavesnice, takze, kdyz jsem na ni tapnul, tak mi naskocila ta full Spb, napsal jsem, co jsem potreboval a kdyz jsem tapnul na enter te spb, tak se text vlozil tam, kde jsem zvolil tu volbu Spb Full
cztweety (31)|27.5.2007 21:51
Tak mam taky tuhle klavesnici, ale nejak mi blbne :((
Kdyz pisu treba T-Mobile tak mi prsote nejde napsat pismeno B furt to pise N
nevite co stim ??

Moc prosim
mcspek (3)|28.5.2007 11:49
[QUOTE="cztweety"]Tak mam taky tuhle klavesnici, ale nejak mi blbne :((
Kdyz pisu treba T-Mobile tak mi prsote nejde napsat pismeno B furt to pise N
nevite co stim ??

Moc prosim[/QUOTE]

mne se podarilo najit b jako v hornim casti klavesy oznacene jako b a jakmile to stisknes v tomto miste, uz b pise po cele plose klavesy bv ;-)