Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 42

Téma: VGA zařízení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

No to je sice pravda, nicméně jsou stránky, které nemají optimalizaci pro kapesní mašinky a nemáš-li alespoň 800x600, tak tě vykopou.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Prepacte za mozno priblblu otazku, ale: aky je podstatny rozdiel medzi pouzivanim VGA zariadenia na zariadenia, ktore nema VGA ale je nainstalovany Nyditot driver?

P.S. vo VGA som Lama

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Falco
    No to je sice pravda, nicméně jsou stránky, které nemají optimalizaci pro kapesní mašinky a nemáš-li alespoň 800x600, tak tě vykopou.
    Vsak nemusis mit optimalizaci... Staci sikovny prohlizec (jako napr. NetFront) a vse se ti zobrazi naprosto korektne... O tom, ze by me nejaka stranka vykopla (krome seznam.cz) jsem si nevsiml...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

No právě, narážím na zmíněný Seznam.cz
    Mám Looxe 720 teprve od pátku, tak jsem toho nestihl zatím moc nabrouzdat.
    Fakt je, že ostatní jedou i pod IE.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

seznam tam ma nejakou chybu, mne to vzdy spolehlive odstreli prohlizec :-(

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Záleží, co od zařízení očekáváš a na co ho potřebuješ. Pokud nepotřebuješ být příliš mobilní (práce/doma a jezdíš autem), asi bych doporučil notebook (levnější, použitý, repasovaný). 15" nebo 17 " proti max.4" je propastný rozdíl. Zde se fyzika ošidit nedá. Na prohlížení fotek, hambatých stránek atp. je notebook určitě lepší.
    Ovšem PDA má i své výhody-delší výdrž baterie, možnost pracovat ihned po zapnutí, větší mobilita a pohodlí.....
    Taky VGA je paráda. Mám 6 měsíců HP iPAQ 4150 a to je proti tomu : U VGA je bílá bělejší, barvy přirozenější=méně unavuje oči.
    Nové win SE zase umožňují v základu přepnout do režimu landscape=na šířku. A to je v rychlosti asi vše, co mě napadlo.

Nejlepší je zajít do obchodu, porovnat a vyzkoušet. Ty to budeš platit. Asi.:?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

PDA je jednoznačne dokonalá záležitosť... Každý deň ho odkladám s pocitom, že to mám dokonale upravené, nastavané a 100%-tne využívané. V priebehu druhého dňa zisťujem, že ešte môžem vylepšiť to či ono. Notebook sa stal stolným PC a na cestách nemusím sa ťahať s taškou, nemusím čakať kým sa Windows rozhodnú konečne naskočit aaby som si po niekoľkých minutách mohol stiahnúť poštu.
    Pokiaľ by som ešte raz mal riešiť otázku PDA alebo Notebook, tak by to bolo opäť PDA...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Patřím k těm (ne)šťastným, kteří musí používat několik stolních PC a notebook.
    Průšvih ntb je v lenosti Woken ve startování a v neposlední řadě baterie a hmotnost. Startování se obejde hybernací, baterie dneska už umí i kolem 8h, akorát ta hmotnost a "nekapesnost" - to je prů...
    Tak pendluju mezi mnoha PDA a Handheldy. Začal jsem s databankama Casio, HPC Psion S3, přes další Psiony, iPaqa, Palma, Jornadu a nakonec Loox 720.
    Co mi vždycky vadilo byl malý display, nebo spíš display s malým rozlišením (proto Jornada). No a VGAčkový Loox má snad vše co mohou dnešní PDAčka nabídnout.
    Když si projíždím CE4YOU na displayi a ani nemusím "naležato" aby to zobrazení bylo normální, font krásně malinkatý a přesto ůžasně čitelný...
    A to nemluvě o promítání obrázků z foťáku připojeného přes Host - nádhera.

Zkrátka: VGA, USB Host, přiměřeně paměti, sloty, a ten foťáček s 1.3Mp také není k zahození. :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od pufo
    Prepacte za mozno priblblu otazku, ale: aky je podstatny rozdiel medzi pouzivanim VGA zariadenia na zariadenia, ktore nema VGA ale je nainstalovany Nyditot driver?

P.S. vo VGA som Lama
    Asi som fakt polozil blbu lamovsku otazku, ked mi nikto neodpoveda. Ze?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

No je to o tom, že chybějící pixely nedoženeš žádným driverem.
    Přes driver uděláš virt. obrazovku, resp. konverzi na QVGA. Ale o takové kvalitě na takové ploše jako je VGA se ti může jen zdát.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Přes driver uděláš virt. obrazovku, resp. konverzi na QVGA. Ale o takové kvalitě na takové ploše jako je VGA se ti může jen zdát.
    Aha, to som chcel vediet. Dik. Tak idem setrit na Loox 720

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od pufo
    Aha, to som chcel vediet. Dik. Tak idem setrit na Loox 720
    Nikoli. Pokud chceš velké (větší) plátno(4"), tak HP HX 4700, jinak
    Dell Axiim X50v! Loox displej nic moc

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Zdeněk Malinský
    U VGA je bílá bělejší, barvy přirozenější=méně unavuje oči.
    ... VGA automaticky neznamená i dokonalejší bílou a přirozenější zobrazení barev; tyto vlastnosti ovlivňují spíše jiné faktory než dvojnásobný počet pixelů oproti QVGA ...

PavelR.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.
    Citace Původně odesláno od Zdeněk Malinský
    U VGA je bílá bělejší, barvy přirozenější=méně unavuje oči.
    ... VGA automaticky neznamená i dokonalejší bílou a přirozenější zobrazení barev; tyto vlastnosti ovlivňují spíše jiné faktory než dvojnásobný počet pixelů oproti QVGA ...

PavelR.
    Jistě, počet pixelů je plus spíše v tom, že písmo, obrázky atd. nejsou tolik "zoubkaté".
    Zajímavé je že v porovnání VGA modelů iPAQ a Loox jednoznačně vítězí iPAQ, který má handicap většího displeje=při stejném počtu zobrazovacích bodů a větší ploše jsou tyto body dál od sebe a tudíž by měl být tento dispej horší. Nevím, zda se HP povedl nebo naopak Siemensům nepovedl. :?
    Když jsme oba porovnávali minulý víkend v Krkonoších, jasně HP vyhrál (bílá plocha word dokument, světlo naplno). Dokonce se mi v některých aspektech líbil víc můj "starý" iPAQ 4150, než VGA Loox. Bílá není vše a zda je displej dobrý je také otázka osobního vkusu a preferencí.

Teď jsem zvědavý, čím překvapí Dell. Doufám, že se Ričrd pochlubí.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Já bych řekl, že je v podstatě jedno zda VGA od iPaqu či Siemensu. Já osobně jsem dal přednost FSC, ale bylo to pro souhrn vlastností, který mne oslovil víc než u iPaqa (i když iPaq uznávám jako etalon). Tím neříkám že je FSC lepší či horší. Své zákazníky si najdou obě dvě stáje.
    Důležité je, že nám vývojáři přinesli něco tak skvělého jako je VGA na PDA. Spolu s aplikací SE_VGA je VGA display to co od dnešního PDAčka očekávám a spolu se zamozřejmostmi BT a WiFi je to dle mého základ opravdu dobrého kapesního PC.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Servis pro zařízení Mio
    Od Zdenek Malinsky v sekci Mio
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-02-2009, 19:15
  2. instalace na 2 zařízení
    Od Jaffy v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-06-2007, 12:42
  3. PocketDOS na zařízení s WM5
    Od Heretic_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-04-2006, 20:31
  4. GSM zařízení
    Od Jirka_j v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 10-11-2005, 17:48