Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Externí repro pro HP 4150

Frankie_ce4you (103)|6.11.2004 21:48
Prosím, poraďte - v popisu sw Alturion (GPS do auta) je mj. uvedeno, že při zapojení HP 4150 je problém v nízké hlasitosti vnitřního reproduktoru. Jak vyřešit externí reproduktor (nechci využít autoradio). Děkuji za odpověď
Šeba_oldd (1184)|6.11.2004 22:43
Zkusil bych to pres vystup na sluchatka.Dle meho nazoru by to nemel byt problem.Musis jen vyresit nejake aktivni repro ktere to bude prehravat.
Namornik. (184)|7.11.2004 08:50
ja jsem si takhle jednou malem odpalil ipaqa. Jsem ho zapojil do autoradia pricemz jsem si myslel, ze poslouzi jako zesik jenze on to byl vystup na subwoofer. kupodivu se ze vsech 8 beden ozval zvuk ale strasne kvality, asi jaky kdyz si koupite ten nejlevnejsi kazetak od veitnamcu na trzisti a vohulite ho na plny pecky. Bych nikdy nerekl, ze ipaq utahne bez zesiku 8 beden :D

Radeji to ale doma nezkousejte. heh
Sajbrt (113)|7.11.2004 11:41
Hlasitost bývá dostačující i bez repráků. Používám v autě 2210 a teď 4700 a stačí to. Jinak lze připojit minirepráky pro počítače, k dostání v každém Prioru (pardón Tescu, Super, Hyper a dalším Bůhví-jaká-předpona-nás-ještě-čeká kvelbu). Jednou jsem použil reprobox do auta a dovybavil ho zesilovačem na baterky -paráda.