Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: U synchroniz. kontaktu nejsou cisla !

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Mam problem se synchronizaci kontaktu v Pocket PC s outlookem 2003. Kdyz dam sesynchronizovat kontakty, do PDA se nakopiruji jen jmena bez cisel s vyjimkou tech, u nichz je cislo ulozeno v nejake kategorii (kancelar, mobil, email..) -kontakty ve 'stolnim' otlouku jsou i z cisly (po synchronizaci s mobilem), ale na PDA bez.. nevite nekdo prosim proc a co se s tim da delat? Vzhlkedem k tomu ze ted budu mit telefon v servisu a k pouzivani jen nejakou sunku, cisla v PDA vidim jako nutnost..
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

je to asi v tom, ze outlook v pda neumi ty kategorie, ve kterych mas cislo ve stolnim outlooku => on je neprenese. Taky jsem to resil. Tahal jsem telefony z nokie do stolniho outlooku a pak do pda a vsechny cisla, tere byly v kategorii standartni cislo (skoro vsechny) mi nepretahl. Musel jsem vsech svych 400 kontaktu rucene predelat ...:no:

Jinak Ti asi neporadim...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

uf, tomu se rika interaktivni a intuitivni prace s digitalnimi medii.. Poradi nekdo nejakou kulisackou cestu jak se tomu vyhnout? to je totiz cela synchronizace na dve veci (nechtejte vedet na jake)
    Anebo! nejde nejak synchronizovat telefon primo s PDA?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zkusil bych ty kontaky vyexportovat do CSV, kde ten první bude mít správně nastavený typ u mobilního čísla, pak v Notepadu Search&Replace a naimportovat to zpátky...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

HUSTY!!! To by me nenapadlo...

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 21-10-2009, 12:44
  2. Programová tlačítka nejsou aktivní při vypnutém zařízení
    Od Lexon_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 8