Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Asus 620 & vypadávající stylus

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Mám A620 BT a asi po roce intenzívního používání mi úplně přestal držet stylus v otvoru kde patří (stačí otočit PDA vzhůru nohami a stylus vypadne). Kdybych našel čas, tak ho zanesu do servisu, nicméně - je to jenom můj problém nebo běžné chování?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Běžné chování.. Toto se děje občas i u MDA/XDA II..:? Což je naprosto odlišné zařízení, ale přesto má často podobný problém..

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

no to mám radost ... to jsem zvědavý, co na to řeknou v servisu, pokud se tam někdy dokážu dopravit ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Já ti to řeknu klidně hned. Na závadu se navztahují záruční podmínky, jelikož byla způsobena nadměrným používáním zařízení..
    Je to smutné ale je to tak, prostě jsme příliš často tahali pero z PDA/MDA ven.. Hrůza ne? :no:

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

To se mi skoro nechce věřit, snad tam stihnu zajít, zatím jsem se všemi podobnými závadami na telefonech, sluchátkách apod uspěl ...

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Mam ten samej problem u A620 ,toto PDA vlastnim asi rok a pul , krome vypadavajiciho stylusu ma PDA odrene ruzky a boky (vypada to hrozne). Pritom ho neustale nosim v original pouzdre a chovam se knemu jako k drahemu zarizeni ktere si jentak znovu nekoupim .

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Hm - ze by byl rozdil mezi 620 a 620BT? ja mam 620BT rok, chovam se k nemu HROZNE (treba uz i stravilo noc bez obalu v tasce s vecmi z fotbalu na skvare...) a krome vypadavajiciho stylusu bych nepoznal, ze neni nove.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Ja problemy se stylusem uz nemam, asi pred tydnem jsem ho totiz ztratil Jinak mi jeste zustaval na svem mistě, ale lehkym fouknutim se vysouval ven. Taky ho nosim v pouzdre a vypada jako veteran. Vubec nechapu odkud se ty skrabance berou:? Zahadou pro mne zustava fatalne rozskrabany d-pad, a to s nim zachazim opravdu slusne.

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

No je fakt že za kvalitu plastů bych výrobci věnoval tak maximálně korunu..(nicméně z jiného důvodu než jako odměnu..) ale s tím stylusem se mám na co těšit..

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Pres vsechny chyby co Asus 620 ma chci pripadnym zajemcum o tenhle strojek sdelit, ze se jedna o naprosto nejlepsi QVGA stroj, pouzival jsem ho zhruba rok a rekl bych ze je naprosto uzasnej, avšak VGA je VGA a tak jsem musel upgradovat. Takze pokud se nekdo chysta koupit svyho prvniho Asuse, at nevaha, pomer cena/vykon je briliantni.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Zdravím
    Tak už mám stejnej problém se stylusem jako vyops: Ale nechci to tak nechat - vypadávající stylus mě celkem štve! Nemá někdo nějakej nápad jak by se to dalo spravit? Napadlo mě třeba stylus trochu nažhavit a nějak ohnout aby zase nevypadával, ale nerad bych o něho přišel

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

PDA staci rozebrat (je potreba tenky krizovy sroubovak s tloustkou hlavy 0 - stoji cca 150,- Kc), a podeprit plastovou packu, ktera vevnitr zapada do zarezu ve stylusu a tim jej drzi. Ja to podeprel kouskem papirku o vnejsi obal a ted mi stylus drzi opravdu FEST !

Regards, KTX@

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

No tak to se mám opravdu na co těšit koukám :?
    mám svůj ASUS 620BT asi 2 měsíce a teda vůbec ho nešetřím, nosím ho sice v originálním obalu, ale nechovám se zrovna opatrně... ale asi ani nezačnu... stejně bych toho po chvilce nechal... btw spokojenej jsem s ním nadmíru...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Vlastně mám ho chráněn ještě jinak než originál pouzdrem... ochranou folií od Sunnysoftu

crz crz je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

A nevrze ti ta A620BT ???
    Ja si koupil tri za sebou pokazde z jineho shopu a vsechny mi vrzali otresne!!! Z toho mi ale poslali z dvou shopů jedno a to same PDA pze meli spolecny sklad... takze ve vysledku jsem vlastne mel jen dve A620BT ale to nic nemeni na tom ze to vrzani bylo u obouch! Jedno vrzalo na spodni strane a to fakt otresne a to druhe vrzalo znatelne mene ale za to po celem obvodu a celkem rychle se to zhorsovalo... pak jsem si teda radeji sel osahat primo do VTS A620 (zel jen bez BT ) a ta byla perfekt, ani nevrzla :yes: taxem si ji vzal

a tak mne zarazi ze sis koupil novou A620BT a nevrze ti, ze bych mel jen takovou smulu a dostal jsem zrovna dva zmetky zasebou?

Podobná témata

1. Asus 639 - vypadává stylus
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 03-08-2008, 22:34
  2. M700 - vypadávající stylus
    Od Petr36 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 30-05-2008, 12:20
  3. N560 - potenciálně vypadávající stylus
    Od Marian Veselý v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6