Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX 720

Taurin (13)|15.1.2005 18:23
Spadl mi a ten vrsek se ulomil
TheMelin (1642)|15.1.2005 22:04
[QUOTE="Bageta"]Spadl mi a ten vrsek se ulomil[/QUOTE]

Také už mám jeden stylus bez vršku.Ale odpad zničeho nic. :(
Jelikož jedu na poslední,potřebuji nějaký do zásoby,tak kde? :D
Radek Novák (309)|16.1.2005 00:55
Ja jsem uz ulomil oba dva vrsky u stylusu... Takze jsem do jednoho misto svrsku zatim pichnul spejli a funguje to :yes: .. Ani ne za mesic jsem znicil 2 stylusy, chtelo by to tak 10 do zasoby :-)
TheMelin (1642)|16.1.2005 02:49
No a teď kde je vzít a nekrást :D
Radek Novák (309)|16.1.2005 09:16
[QUOTE="Spider"]Ja jsem uz ulomil oba dva vrsky u stylusu... Takze jsem do jednoho misto svrsku zatim pichnul spejli a funguje to :yes: .. Ani ne za mesic jsem znicil 2 stylusy, chtelo by to tak 10 do zasoby :-) [/QUOTE]

Na ty spejli se mi po zasroubovani udelal zavit podle toho stylusu, taze to tam drzi jako pribity a da se to odsroubovat...


Adam T. (15)|3.3.2005 20:10
Zdravím.
Chtěl bych se Vás zeptat, jestli dodávaná Pocket Windows 2003 SE, resp. lokaliz. Sunnysoft jsou přenosné z jednoho PDA na jiné - tzn. jestli můžu nainstalovat:

a) Windows koupený s HP 4700 na LOOX 720?

b) Anglická Windows koupená s HP 4700 v Čechách nainstalovat na HP 4700 zakoupené v Německu (kontrola výr. čísel, sér. čísel, ... ?)

c) A jestli se lokalizace od Sunnysoftu dodaná k českému HP 4700 dá případně nainstalovat na německou verzi Windows na LOOXu 720???

Díky moc za odpovědi.
Pavel Koza (4761)|4.3.2005 09:52
[QUOTE="tatar"]a) Windows koupený s HP 4700 na LOOX 720?

b) Anglická Windows koupená s HP 4700 v Čechách nainstalovat na HP 4700 zakoupené v Německu (kontrola výr. čísel, sér. čísel, ... ?)

c) A jestli se lokalizace od Sunnysoftu dodaná k českému HP 4700 dá případně nainstalovat na německou verzi Windows na LOOXu 720???[/QUOTE]

a) ne

b) oficialne a legalne ne, ale da se to obejit...

c) ne, az na vyjimky je lokalizace urcena pro anglicke verze zarizeni
Adam T. (15)|5.3.2005 11:20
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="tatar"]a) Windows koupený s HP 4700 na LOOX 720?
b) Anglická Windows koupená s HP 4700 v Čechách nainstalovat na HP 4700 zakoupené v Německu (kontrola výr. čísel, sér. čísel, ... ?)
c) A jestli se lokalizace od Sunnysoftu dodaná k českému HP 4700 dá případně nainstalovat na německou verzi Windows na LOOXu 720???[/QUOTE]

a) ne
b) oficialne a legalne ne, ale da se to obejit...
c) ne, az na vyjimky je lokalizace urcena pro anglicke verze zarizeni[/QUOTE]

a) to znamená že každý výrobce windowsy upravuje speciálně pro každé PDA? nevěděl jsem.

b) příklad: mám 2 x stejné PDA (české+německé). mám 2 licence. Tvrdíte teda, že není legální nějak nainstalvat oba Win "obráceně" tak, že nakonec bude každý Win použit zase jenom jednou, jenom na jiném PDA, než se kterým byl koupen?
Jde mi totiž o to, že jsem ztratil české PDA, tak jestli si můžu koupit stejné v Německu a nějak nainstalovat (legálně/nelegálně) anglický Win + českou lokalizaci.
Otázka je, jak se ty win na PDA instlaujou?

A díky za odpovědi!
Pavel Koza (4761)|5.3.2005 15:48
[QUOTE="tatar"]b) příklad: mám 2 x stejné PDA (české+německé). mám 2 licence. Tvrdíte teda, že není legální nějak nainstalvat oba Win "obráceně" tak, že nakonec bude každý Win použit zase jenom jednou, jenom na jiném PDA, než se kterým byl koupen?
Jde mi totiž o to, že jsem ztratil české PDA, tak jestli si můžu koupit stejné v Německu a nějak nainstalovat (legálně/nelegálně) anglický Win + českou lokalizaci.[/QUOTE]

Pred casem mi bylo receno, ze Windows CE jsou licencovany jako OEM, kde proste nejde nahradit jedna jazykova verze jinou. Licencovani u MS je vlemi komplikovane a casto se meni, takze uz to mozna neni pravda, ale ja tomu stale verim:)

Navic, "instalace" systemu na PDA je uplne jina nez na klasicky pocitac, takze to nemuzete srovnavat...
markjag (386)|3.5.2005 23:36
Prosim pomozte mi. Rozhodujem sa medzi Acer n35 a FSC Pocket LOOX 720 a HP hx4700 a vobec sa neviem rozhodnut. Vyzera tak ze i ked som bol k hx4700 nakloneny ma nedostatky. Prosim cital som vsetky recenzie, avsak diskusie nie cele ale aj tak som nerozhodny. Tato stranka je fantasticka bez nej by som skoncil u hx4700 a bol by som trpko sklamany. takze moje kriteria:

WiFi, BlueTooth, hranie hier, usb host, digi fotak uvitam mozno aj natocit video

zatial asi vedie LOOX, ale t ze vrzgaju plasty.... to ma podrz, a dalsia otazka, kolko sotji naprikld 1 GB SD karta? Ja pokial viem tak okolo 2000 Sk nie? A tak isto ovsem musim hned foliu kupit pokial viem a nebola by odveci ani pridavna externa klvesnica ale ta neviem kolko stoji a kde ju kupit.

Prosim poradte mi nejak. A ozaj je do LOOXu nahradna bateria? teda ze povodnu dam prec a kupim si nahradnu s lepsou kapacitou?
ak hej kolko stoji a zmenia sa rozmery zadnej casti PDA?
Andilek (173)|4.5.2005 00:46
Tohle mi prijde jako slusny OT k uz tak dlouhemu threadu a podobnych threadu je tu spousta.

1GB SD Pretec HighSpeed jsem kupoval nedavno za 2300,-
Vyber PDA si musite udelat sam, kazde ma sve pro i proti.
ACEMajky_ce4you (4)|9.12.2005 08:53
Zdravim, mel bych dotaz (docetl jsem zde napsane az do 9. vlakna,a le nic nenasel - dal uz jsem nemel sil).

Kolaga v praci si poridil pocket LOOX 720 a zapina se mu nahodne v tasce (podle toho, jestli se zmacne nechtene nejake tlacitko). Ja jelikoz jedu na jine platforme, tak nemam paru jak na to, docetl jsem se zde, ze nektere PocketPC to nemaji v nabidce, chci se tedy optat, jak u tohoto pristroje toto zablokovat. Dekuji
Milan Švec (938)|9.12.2005 18:54
1.) Stylusem:
Nastavení/Tlačítka/Zámek(3. nabídka dole zleva)/Zámek kláves/Zamknout tlačítka

2.) Palcem levé ruky:
Dolní tlačítko pod ovládacím kolečkem na levém boku/páčka ovládacího kolečka nahoru na nabídku FSC KeyLock/Stisk ovládacího kolečka/Najet ovládacím kolečkem na Zamknout tlačítka/Stisk ovládacího kolečka

A je to.
Tedy to, že po "vypnutí" se oživí činnost LOOXe jenom horním spouštěcím tlačítkem a žádným jiným. Až do vrácení do původního stavu výše dostupnými způsoby.

Další užitečný způsob ochrany tlačítek (a LOOXe před náhodným spouštěním, kromě dalších užitečných možností) je používat kovové pouzdro.
ACEMajky_ce4you (4)|9.12.2005 19:43
Diky moc, omlouvam se za ten stupidni (primitivni dotaz),a le ten chlapek mi tvrdil, ze uz ma manual prectenej a ze to tam neni, me se ho nechtelo komplet cist, jelikoz pouzivam jinou platformu, pretlumocim