Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 45

Téma: W98 emulator

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

neznate prosim nekdo emulator windowsu 98 na pocket pc wm2003,aby se tam dali rozjet programy pro w98...
    staci emulator ,aby se tam dalo pustit treba dc++,
    moc bych to potreboval dik za vsechny posty
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Melkor Nemesis
    neznate prosim nekdo emulator windowsu 98 na pocket pc wm2003,aby se tam dali rozjet programy pro w98...
    staci emulator ,aby se tam dalo pustit treba dc++,
    moc bych to potreboval dik za vsechny posty
    Jestli zvládáš azbuku, koukni SEM

Registrace
    Nov 2007

Vypada to zajimave. Ale bohuzel se muj preklad omezil na hlasku "This realy cool dude!"

Nevite jestli by to slo provozovat na jednom PDA i s PPC 2003? Ja bych se omezil na pusteni par dosovejch programku

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak teda TADY

Registrace
    Nov 2007

Super navod - ale pokud to dobre chapu, tak potrebuju Win95 na PC.

A s provozovanim 2 systemu to vidim blede

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    A s provozovanim 2 systemu to vidim blede
    Já to vidím bledě s tím, kdo si do cihly nacpe nějakejch 7 let starej systém (pro jinou platformu) ... :sarcastic:
    Ten asi brzo skončí u Cocholouška ...

Registrace
    Nov 2007

Neni to tak hrozny - Win 95 se daj nacpat do 30MB, pak ten Bochs 15MB a jeste dalsi drobnosti - do 60 mega se vejdes. A neni to vubec koncipovany jako linuxy ze se to bootuje (nedejboze se musi flashovat ROM) - spousti se ten emulator a do nej image tech windu

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

A kdyz to naistalujete tak vam v tom bezi normalne aplikace jo....Da se pod WIN95 v PDA rozjet treba warcraft??A co tak kdyby nekdo napsal co vsechno si mam stahnout a jak co nainstalit...Jsou mezi nami i takovi,ktri o tom moc nevi....:yes:
    Jinak mam 256MB SD tak by tam s tim snad problem nemel byt....
    Jo a jedou ty windowsy i ve 320*240???

Registrace
    Nov 2007

zkus kliknou na odkaz SUPER NAVOD o par prispevku vys. jeho titulek je ta stranka se jmenuje:

Windows 95 in 30
    Installing Windows 95 in bochs for PocketPC in 30 steps

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Zkousel to nekdo dle tohoto navodu? Chtel jsem to zkusit, ale ten bochs a pocket console se mi nepodarily stahnout, tak jsem si ten bochs sehnal v nejnovejsi verzi 2.2.1 ze stranek autora a consoli taky se ztranek vyrobce te console, cili vse potrebne uz mam. Procetl jsem si ten navod nekolikrat, ale jsou v nem mista, kterym nerozumim. Byl by nekdo schopny tento navod prelozit do cestiny s tim ze by ho jeste lehce zpodrobnil? Napriklad casti kdy se vytvari ten image nebo kdy se to kopiruje na kartu nerozumim 100%tne, nerad bych neco pokazil, toto je moje 1. PDA a moc zkusennosti s touto problematikou jeste nemam
    Predem vsem diky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Jsou ty W98 vubec nejak prakticky na PDA pouzitelny, protoze se divim, ze je o tomhle tematu tady na foru tak malo informaci!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Já, sice nevim kde a kdy, ale od někoho jsem slyšel zkošenosti, že se tam jednoduché aplikace načítaj 5minut....což by znamenalo, že použitelnost není velká. Ale berte to jako že "jedna babka povídala"

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Mno ja bych to za "jedna babka povidala" zas tak moc nepovazoval. Kdyz vynecham PDA budoucnosti (600MHz a 120MB ram) tak to je pro pda desna fusa... si vemte jak funej stolni compy s 256 MB ram co toho ten windows sezere atd. Podle me kdyz chcete Windows 98/XP holt si vytahnete z penezenky vo par papirku vic a koupite si nejakej levnejsi notebook.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Já to říkal proto, aby se to nepralo jako potvrzená pravda, ale upřímně, na hardware bych to nesváděl. Mluvil, jsem o win 95, a ty mi běhali svižně na konfiguraci, kterou dnešní ppc výkonem převyšují Ale je fakt, že je to jen emulace a tam je zapotřebí výkonu vyššího

Registrace
    Nov 2007

Ale tady snad nejde o buh vi jaky vykon na spousteni Doomu 3. Ja osobne jsem 95 uspesne provozoval par let na 90MHz z 64MB RAM. Vim i o lidech co je meli na 486 (36MHz, pokud si dobre pamatuju). A tyhle cisla prece jenom PPC hrave prevysuji.

To code: To je opravdu jen kdyz potrebujes nutne na PDA nejakej program PC. Na bezny pouzivani to urcite neni.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. emulator PDA
    Od fundamentalista_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-12-2006, 13:33
  2. on-lin emulator PDA
    Od jedle_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-07-2005, 14:17
  3. Emulator her