Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Slovnik slovoEd a chyby

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

Zdravim!

Mam dotaz.

Nainstaloval jsem slovnik slovoEd a deje se mi takova zvlastni vec. Kdyz dam vyhledat napr. cisar, tak mi to slovo nenajde a vubec se tam slova od c nezobrazujou. Ale ty slova tam jsou. Treba vysvetleni slov je posunute a tak. Proste to strasne blbne. Muze to byt tim, ze nemam zadnou lokalizaci? Ani malou. Pomohla by? O velke nelze uvazovat, mam varenou romku.

Diky za nazory...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Lokalizace ti nepomuze, ja zadnou nemam a funguje to bez problemu.Je ale fakt, ze to jeden cas take blbnulo-nezobrazovaly se slova.Pomohlo mi preinstalovani.Funguje v pohode i nemecka verze.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Mightywizard
    Pomohlo mi preinstalovani.Funguje v pohode i nemecka verze.
    Preinstaloval jsi jen ten slovnik?
    Diky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Mam na svem MDA Compact posledni verzi SlovoEd 2005. Domnivam se, ze tato verze je super, ma nekolik novych skinu, je rychly, k anglicke verzi mam i "mluvici" verzi - proste jsem nadmiru spokojen.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Mám malý dotaz. K čemu jsou ty dvojté šipky dole v liště. Myslel jsem si, že se jimi připíná třeba EN-CZ slovník na GE-CZ slovník, ale i když mám nainstalované oba slovníky, šipky jsou zašedlé (nefunkční). Slovníky přitom můžu přepínat pouze z menu > směr překladu, a to je dost sdlouhavé.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

měl jsem podobnej problém ze slovo ED - pomohlo, když jsem nainstaloval Lingeu :-)

chyběly tam slova a blbě to překládalo
    myslim že to byla verze 3

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od xhladi07
    Zdravim!

Mam dotaz.

Nainstaloval jsem slovnik slovoEd a deje se mi takova zvlastni vec. Kdyz dam vyhledat napr. cisar, tak mi to slovo nenajde a vubec se tam slova od c nezobrazujou. Ale ty slova tam jsou. Treba vysvetleni slov je posunute a tak. Proste to strasne blbne. Muze to byt tim, ze nemam zadnou lokalizaci? Ani malou. Pomohla by? O velke nelze uvazovat, mam varenou romku.

Diky za nazory...

Mel jsem podobny problem, podstatne je, ze "engine" MUSIS mit naistalovane na RAMce a vlastni slovniky pak na karte - Kdyz jsem mel na karte vse, tak to proste nefachcilo.

Co se tyce vys uvedeneho dotazu, zda jsem preinstalovaval starou verzi - ne, pro sichr jsem puvodni odinstaloval

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli vám funguje SlovoEd v RealVGA. Já ho mám pouze v levé horní čtvrtině

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Bohužel ho mám taky pouze na čtvrtině displeje, ale přesto používám. Je to škoda, třeba takový Pocket Translator v RealVGA funguje výborně.

Podobná témata

1. Chyby ve verzi 5.xx
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-02-2006, 17:52
  2. Konkrétní chyby v Map of DE, AT, CH, PL and CZ
    Od tomasd_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 14-01-2006, 20:01
  3. Chyby v ActiveSync 3.7.1 u WM 2003 SE
    Od noiser_ce4you v sekci Zbývající PPC