Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Jornada 680 a GPRS pres IrDa

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Uz par hodin se pokousim zprovoznit GPRS na Jornade 680 a telefonu SE T610 pres IrDa (t-mobile). Uz jsem sice dosahnul toho, ze T610 pres IrDa vidim, dokonce Jornada napise pripojeno, ale na mobilu se objevi "parametry gprs nejsou podporovany".
    Nemate s tim nekdo zkusenosti, prip. nevite o nejakem pouzitelnem navodu pro Jornadu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... s jinym zarizenim (napr. notebookem ci jinym PDA) ti GPRS se stejnou SIM bezi? Tuto hlasku jsem na svych Ericssonech dostaval v pripade, kdy jsem nemel u operatora aktivni GPRS.

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... s jinym zarizenim (napr. notebookem ci jinym PDA) ti GPRS se stejnou SIM bezi? Tuto hlasku jsem na svych Ericssonech dostaval v pripade, kdy jsem nemel u operatora aktivni GPRS.

PavelR.
    Bohuzel nemam moznost to vyzouset, misto notebooku jsem si koupil prave Jornadu. Ale Email mi na T610 funguje, GPRS mam aktivovane. Problem bude nejspis v nastaveni pripojeni na Jornade. Podle nejakeho navodu jsem nastavil pripojeni jako vytacene, ne prime, a pres regedit jsem pridal IrDa modem (t610).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... posledni SE, ktery jsem s Jornadou 680 rozchazel byl T68 a vse bylo funkcni. Ze stranek SE jsem stahnul IrDA driver pro WinCE a R320, zkousel si jej? Zkus napsat vice o nastaveni pripojeni (tj. AT string atd.) ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Uz jsem to rozchodil. Vykaslal jsem se na navody a metodou pokus-omyl se mi to povedlo. Kazdopadne diky za pomoc.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mne zase nechteji GPRS aktivovat (Go u eurotelu). Tedy rikaji, ze je to aktivni, ale mne to pise parametry gprs nejsou podporovany i kdyz to zkousim pouze z telefonu : . Mam T610 a GPRS mam nastaveno spravne(zkousel jsem i poslat sms 'wap se gg' na 999111 a s timto nastavenim nic..) Nabil jsem si kredit 2000,- abych mohl mit Go data nonstop, ale zatim to nevypada moc nadejne :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... zkus na par sekud vytahnout SIM z telefonu a pak to vyzkousej znovu. Pokud to nepomuze, volej na helplinku a trvej na tom, aby ti GPRS opetovne aktivovali (tj. vypnuli a pote znovu zapnuli). Eurotel s tim ma pernamentne potize (na ce4you jsem o tom psal jiz mnohokrat) a operatori o tomto problemu vi, jiste vyjdou vstric ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ok, zitra navstivim GO Linku a doufam, ze budu uspesny..:yes:

Podobná témata

1. Strategie pres IRda
    Od kony_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 10-09-2007, 18:59