Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HandyShopper PocketPC

Wuffi (1599)|8.10.2004 20:10
Konecne jsme se dockali, jedna z nejlepsich aplikaci na tvorbu nakupnich seznamu existuje konecne uz i pro PocketPC.
Namatkou zminim par funkci

- moznost tvorby ruznych databazi
- sprava obchodu
- podpora priorit a nakupu za stravenky
- ale hlavne - genialni moznost zadavat primo v obchodu cenu veci a pred cestou k pokladne si nechat zobrazit kolik budete platit!
- zadavani cen je reseno pres "klavesnicku", na ktere je mozne i pocitat, - kdyz napriklad kupujete 10 rohliku, nezadate do seznamu desetkrat "rohlik", ale u ceny polozky "rohlik" date na klavesnicce 10 x 1.20 a do policka se vlozi vysledek
. da se takhle skvele monitorovat vyvoj cen

Stahovat alfaverzi muzete ZDE
jerzy_ce4you (230)|9.10.2004 19:24
Mňo, představa, že si při nákupu vše zapisuji do PDA mě tedy rozesmála. Nic ve zlém, ale mám-li na PDA, tak šetřím a čas je vzácnej.
Wuffi (1599)|9.10.2004 19:45
Hm zjevne jsi to odsoudil aniz jsi to vyzkousel. Na miste nemusis nic zapisovat pokud nechces evidovat ceny. Staci si doma pripravit nakupni listek a na nem si odskrtavat co mas ci nemas. Pokud pouzivas papirove listecky, na ktere by sis neco psal stejne, tak to mas o mnoho lepsi. Navic si to muzes tridit do kategorii a tak si najit napr. vsechny veci co mas v kategorii pecivo ci drogerie a tak. Ty ceny jsou celkem cool pokud platis hotove a vzal sis jen urcite mnozstvi penez. Mno proste asi to pomuze listkarum, cloveku co vlitne do obchodu a za 5 minut vylitne to asi opravdu k nicemu nebude. Ale taky je to lepsi na weekendove meganakupy a tak...
Ale neodsuzuj co nevyzkousis... :sarcastic:
jerzy_ce4you (230)|9.10.2004 20:20
Máš pravdu, nezkoušel jem to, ale neodsuzuji. Jen mi to přišlo používat přímo v obchodě trochu nepohodlné. Ale pro účely, které zmiňuješ je to možná OK. Já jen, jak mám zkušenost, tak nakupuji rychle a nějaké vpisky do pda by mě určitě nenadchly (kdo nakupuje více věcí a ještě se ženou to jistě zná). Ale pokud to někdo dělá z účtu doma, tak si pak může vybrat zda na pda nebo pc nebo vůbec (já vůbec). Proč něco opisovat? A ta efektivita tu pak prostě není.
kopec_ce4you (236)|11.3.2005 18:30
jeeee, tuhle aplikaci jsem mel na svem byvalem "Palm Pilot 1000", to jeste palmy delal US Robotics, mel jsem tam nejakej system Palm 2.xx, nebo neco takovyho a tahle aplikace me tam fungovala, podporovaa dokonce i kontextovy menu na podrzeni oznaceni vice polozek tahem a dalsi ficury, ktery ted vsichni s PPC berou jako samozrejmost.

Bohuzel jedine co jsem uplne naplno vyuzil byla sprava obchodu. Neznate nekdo programek co by delal jen tohle? od kdy do kdy ma jaky obchod otevreno a jestli ted zrovna, a jak jeste dlouho, ...