Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Vládce povýšil

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ac nas vládce tak mocne panuje v impériu CEYOU, tak jeho vrozena skromnost mu nedovolila verejne oznamit, že obdrzel prestizni MVP titul. Cinim tedy tak drze za nej, promin Pavle

Moje gratulace je zde
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Gratulace

opravdu podarene stranky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od RStein
    Ac nas vládce tak mocne panuje v impériu CEYOU, tak jeho vrozena skromnost mu nedovolila verejne oznamit, že obdrzel prestizni MVP titul. Cinim tedy tak drze za nej, promin Pavle

Moje gratulace je zde
    Co dodat ... nezbývá než pogratulovat a popřát zdaru ce4you, PDAGold a hlavně Pavlovi samotnému :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Pavle

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Nedovolila? A co ten podpis

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Nedovolila? A co ten podpis
    Tak toho jsem si nevsim, nicmene takhle je to slavnostnejsi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: .... Blahopřeji........

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Též se připojuji ke gratulaci. :yes: :yes: :yes: :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

I z mé strany gratulace :yes: :yes: :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

... no, a už se s náma nebaví ...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Samozřejmostí jsou i mé gratulace.
    Bylo by ale dobré uvést (zejména pro nás méně zasvěcené), cože to vlastně získal za ocenění.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Samozřejmostí jsou i mé gratulace.
    Bylo by ale dobré uvést (zejména pro nás méně zasvěcené), cože to vlastně získal za ocenění.
    Titul MVP udeluje Microsoft za mimoradne znalosti cloveka v urcitem oboru a jeho aktivnim pusobeni v komunite uzivatelu dane technologie. MVP titul se neda nijak ziskat, musite byt nominovan nekym z Microsoftu, prochazite slozitym schvalovacim koleckem a kdyz Buh da, tak je z vas MVP.
    MVP je na celem svete asi jen 1500-1600.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Titul MVP udeluje Microsoft za mimoradne znalosti cloveka v urcitem oboru a jeho aktivnim pusobeni v komunite uzivatelu dane technologie. MVP titul se neda nijak ziskat, musite byt nominovan nekym z Microsoftu, prochazite slozitym schvalovacim koleckem a kdyz Buh da, tak je z vas MVP.
    No, je jich trochu více : The MVP Program, in existence for over ten years, is represented by approximately 2,500 MVPs in 87 countries, ale i tak, je to parádní ocenění, gratuluji... Jen jsem koukal, že letošní summit v Seattlu už Pavel prošvihnul...... Pokud si to dobře pamatuji, tak na ten summit jezdí i Milan Loucký (Vogel Computer/Chip), četl jsem o tom v minulosti nějakou jeho reportáž, že by i on byl za ČR MVP?
    PS: Sleduji stránky RSteina, zrovna dnes jsem tam juknul, pročetl jsem si i odkaz na MVP, říkám si, no to je parádní úspěch,to by stálo za prásknutí na ce4you, ale byl jsem pomalej.....

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Táke gratuluji, dobré (ty co něčemu opravdu rozumí) je třeba pochválit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    No, je jich trochu více : The MVP Program, in existence for over ten years, is represented by approximately 2,500 MVPs in 87 countries, ale i tak, je to parádní ocenění, gratuluji... Jen jsem koukal, že letošní summit v Seattlu už Pavel prošvihnul...... Pokud si to dobře pamatuji, tak na ten summit jezdí i Milan Loucký (Vogel Computer/Chip), četl jsem o tom v minulosti nějakou jeho reportáž, že by i on byl za ČR MVP?
    PS: Sleduji stránky RSteina, zrovna dnes jsem tam juknul, pročetl jsem si i odkaz na MVP, říkám si, no to je parádní úspěch,to by stálo za prásknutí na ce4you, ale byl jsem pomalej.....
    To cislo se mi porad moc nezda - primo od MS mam cislo, ktere jsem uvadel v predchozim prispevku...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Cihlák aneb když není vládce doma...:)
    Od Pavel Koza v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 22-09-2004, 08:29