Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: iPAQ a klavesnice

Guest

Dobry den ma takovej problem.Mam iPAQ 3630 a knemu klavesnici portabel keyboard neznackovou. Kdyz nani pisi tak mi klavesnice nepise ceske znaky.Nevite co stim.Vyresily by to drivery nebo neco jineho?Diky Petr
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Jakou mate cestinu / verzi? Ta Snnysofti funguje snad od verze 6.3...

Guest

Mam cestinu ve verzi 5.4P. A nasel jsem si cestinu od firmy Paragon ale ta mi nic cesky neprida nevite kde je problem?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jaky OS pouzivate ? pokud pocketpc2002 skuste demo nasi lokalizace InterWrite6.3. ma podporu pro nekolik klavesnic.

Guest

No pouzivam PocketPC 2002 .Kdyz jsem si vase demo nainstaloval tak mi chodilo do prvniho restartu a potom jsem uz nemohl pouzit ani mou cestinu sice v lehke verzi ale plnou.Hlasilo to ze platnost dema vyprsela.Nevim jak dlouho by mela fungovat ale ze mi zamezi i mou originalni verzi klavesnice se mi nelibi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

no ono hlavne ta 5.4 nie je pre PocketPC2002, ale v malej lokalizacii to myslim ani nevadi. reinstalacia na 5.4 po odinstalovani 6.3 nejde ? a co ta klavesnica ? funguje s lokalizaciou 6.3 ?

Guest

no tak za hodku to skusim ted nemam PDA usebe.A mohl by mi nekdo poradit proc mi po prvnim restartu napise 6.3 ze mi platnost vyprsela? Jo a jeste kte cestine od Paragon Software proc mi nic nepocesti? Jo a po dohrati cestiny o Sunnysoftu pak nemusim do PDA nahrat ovladac od klavesnice?diky Petr

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ovladac bude potreba. jakou mate presne klavesnici ? nase lokalizace podporuje C.P.A., Foldable od Compaq, Stowaway od Targusu, Microkeyboard od Compaqu a jeste je tam podpora HP klavesnice pro jornadu. Vy mate neco jineho ? jo a proc pise, ze demoverze vyprsela, je to asi tim, ze nesouhlasi reg. klic. ono v registru asi je ten k 5.4 a pro 6.3 je samozrejme jinej. snad

Guest

no to je mi jasne ale myslel jsem ze by to melo chodit alespon 30dni a potom zaregistrovat a ne ze si to naistaloji a nemuzu to pouzit alespon chvilku.
    Klavesnici mam nejspise C.P.A ale nevim to s urcitosti.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

jiste, kdyz by sjte tam nemel nic jine, tak by to bylo demo :-) ono takhle funguje i upgrade, staci preinstalovat demo a pokud jde o stejnou radu, mate z nej plnou verzi. jestli je to CPA. melo by to resit vas problem. jedine, co me napada je snad smazat z registru veci ohnledne lokalizace a nainstalovat znovu. snad to pomuze

Podobná témata

1. Ipaq Klavesnice Bluetooth
    Od patrik.bb_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-06-2007, 22:23
  2. Ipaq 1915 a klavesnice
    Od djax v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-02-2004, 09:11
  3. klávesnice pro ipaq 38xx
    Od ok2shi v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq