Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 36

Téma: Velká recenze zařízení HP iPAQ hx4700

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Měl jsem možnost v pátek asi hodinu vyzkoušet.
    V porovnání s mým ajpekem 4150 je sice větší a těžší, ale lépe se drží, má větší baterii = větší výdrž, větší a hlavně lepší display (to už je snad z jiné galaxie-ne planety). Stylus je delší, pohodlnější a má lepší "hrot". Touchpad je otázka zvyku. Myslím, že je s ním přesnější a citlivější ovládání než kolečko u 4150. Možná to byl jen pocit, možná jsem málo objektivní, ale i na běžných aplikacích se mi zdál HX 4700 výrazně rychlejší.
    Nejvíc mě zaujal displey. 4150 se v přímém porovnání jeví jako nepoužitelná s...., hodící se max.na podložení stolu. Proč jsem půl roku nepočkal?
    Lux 720, který má také VGA, ale menší displey-což by měla být výhoda (stejně bodů na menší ploše), také nemá lepší obraz. V přímém porovnání bílých ploch Wordu zvítězil HP zcela jednoznačně. Inu, čím je bílá bělejší....
    Jediným konkuretem byl Asus MyPal A 730. U něj měla bílá malilinkato nádech do šeda-šedomodra, zatímco HX 4700 byla bílá trošininku do modra. O obou těchto strojů jde opravdu jen o slaboulinké nuance těchto barev do bílé a to pouze v přímém porovnání.
    Pokud používáte PDA často, k práci nebo máte horší zrak je VGA pro vás to pravé. I jakoby nejhořší VGA displej Looxe je o mnoho tříd výše, než stavájící neVGA displeje.
    Docela jsem z toho byl zpruzený (ne opruzený). Skoro jsem měl zkažený víkend, ale 200 gramové vinyly a singl malt whisky (10y Talisker a 15y Glenfindish) mě z toho dostaly. Dnes v pondělí říkám: VGA rozhodně ano! (A rychlejší procesor a větší paměť-foťáky jsou zbytečné).
    Odpovídat lze po přihlášení

grp grp je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Mám HX4700 + win mobile 2003 SE. Potřeboval bych se připojit k serveru pomocí Terminal services s 128 bit šifrováním. Je nějaká možnost nastavení nebo utilitka?

Tomi_ce4you
    Guest

s hx4700 mam nasledujuci problem: po urcitom case (niekedy 10 min, niekedy par hodin) od vypnutia nejde pda zapnut aj ked je bateria nabita. jedinym riesenim je soft reset. kde je chyba?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... tipoval bych to na nejaky SW, zkus zazalohovat PDA na SD ci iPAQ FileStore a provest HR a vyzkouset, zda se toto chovani bude opakovat i na "cistem" PDA. Pokud ano, pujde o chybu HW (coz nepredpokladam), pokud ne muzes zkusit instalovat SW, ktery pouzivas a postupne zkouset, zda se po instalaci nektereho z nich tato chyba nevyskytne.

PavelR.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Tomi
    s hx4700 mam nasledujuci problem: po urcitom case (niekedy 10 min, niekedy par hodin) od vypnutia nejde pda zapnut aj ked je bateria nabita. jedinym riesenim je soft reset. kde je chyba?
    Je pusteny Bluetooth? To se mi obcas stalo, pokud bylo aktivni BT spojeni napr. s GPSkou a ja zarizeni vypnul.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Zdravim,
    mel bych prosim dotaz, zda nekdo nevi, v cem je rozdil mezi hx4700 a hx4705.
    A zda-li nekdo zna nejaky dobry slovnik ang-cze, treba i zvukovy a zadarmo) ?
    Diky (petric@email.cz)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Petric
    Zdravim,
    mel bych prosim dotaz, zda nekdo nevi, v cem je rozdil mezi hx4700 a hx4705.
    A zda-li nekdo zna nejaky dobry slovnik ang-cze, treba i zvukovy a zadarmo) ?
    Diky (petric@email.cz)
    Rozdíl by měl snad být jen v lokalitě jejich prodeje. 4700 - Evropa, 4705 - US.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

zajimalo by, Nakolik je bezny ten stin pri dotyku. me se to deje. a pak mi neni jasna jeste jedna vec. dotknu li se displaye, tak nejdriv narazim na takovou blanu, ktera po pritlaceni na display se dotkne samotneho displaye. kolega ma mda ii a nedeje se mu to. je to bezne?
    dik

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od asdfg
    zajimalo by, Nakolik je bezny ten stin pri dotyku. me se to deje. a pak mi neni jasna jeste jedna vec. dotknu li se displaye, tak nejdriv narazim na takovou blanu, ktera po pritlaceni na display se dotkne samotneho displaye. kolega ma mda ii a nedeje se mu to. je to bezne?
    dik
    AD "stín" - záleží na přítlaku. U mně se to neprojeví, dokud stylus do displeje "nezarazím" fakt velkou silou.

AD "dotyková vrstva" - ano, je to normální u všech PDA a MDA.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

jak jste na tom s vydrzi baterky? v recenzi je psano, ze mp3 pri vypnutem display az 15 hodin... a wifi az 3 hodiny... ja ani zdaleka nemam takovou vydrz... je to v poradku?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

MP3 moc neposloucham, ale WiFi hodne. Nemam presne zaznamy ale rekl bych ze 3 hodiny aktivniho brouzdani po Internetu mi hx rozhodne vydrzi. Pouzival jsem automatickou regulaci podsiviceni, tet co pouzivam GPS si nastavuju podsviceni ruco.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Nu k tomu stinu... staci opravdu trochu tapnout a okoli zesedivy... nejak zasadni chyba?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Stin se mi neobjevuje ani pri silnejsim tlaku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Stin se objeveju jen pri tmavsich barvach. Napr. pri hrani arvale sem ho videlnporad. Mam -li tmavsi start nabydku tak tam je. Nejsem perfekcionalista a v podstate mi to nevadi, ale nevim, kolik takovy display vydrzi. Kamarad s mda do dysplayje docela "mlati", jeho tapnuti jsou hodne slyset. Nu nekdo vise psal, ze to je mekosti displaye... trochu me to zarazilo. Ale i Pavel napsal do recenze o problemu stinu... i tak se ptam.
    diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od asdfg
    Ale i Pavel napsal do recenze o problemu stinu... i tak se ptam.
    ... ano, tato informace se objevila i v jinych recenzich testne pote co se iPAQ4700 objevil. Ve vetsine pripadu torecenzenti prikladali skutecnosti, ze meli jen predprodukcni kus ... zkousel jsem se na tento bod zamerit i u sveho iPAQu 4700 a nic podobneho jsem nepozoroval ...

PavelR.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení HP iPAQ rx3715
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 29-12-2007, 10:29
  2. Velká recenze zařízení HP iPAQ h2210
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 23-09-2007, 10:26