Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ hx4700 a ActiveSync přes Bluetooth

ihorak (107)|6.10.2004 06:49
Už to chodí!!!! Sláva! Ale chtělo to pár věcí krom výše popsaného způsobu.

1. musel jsem přinést kolíbku a prvně se synchronizovat s ní. Pak jsem se dostal v Active Sync na PC do NASTAVENÍ PŘIPOJENÍ a tam jsem si dal COM4. Zároveň jsem tam ale musel odfajfknout položku POVOLIT PŘIPOJENÍ K TOMUTO POČÍTAČI POMOCÍ ROZHRANÍ USB. Jinak to nechodilo.

2. Na PC v Ovládacích panelech mám položku PHONE MONITOR OPTION - v ní mám nahoře záložku COM PORTS a tam jsem musel ručně COM4 povolit, protože byl DISABLED! To je taky zajímavý.



Jinak vše porběhlo OK - už to šlape :-D
MaPo_ce4you (174)|6.10.2004 20:05
[QUOTE="ihorak"]Už to chodí!!!! Sláva! Ale chtělo to pár věcí krom výše popsaného způsobu.

1. musel jsem přinést kolíbku a prvně se synchronizovat s ní. Pak jsem se dostal v Active Sync na PC do NASTAVENÍ PŘIPOJENÍ a tam jsem si dal COM4. Zároveň jsem tam ale musel odfajfknout položku POVOLIT PŘIPOJENÍ K TOMUTO POČÍTAČI POMOCÍ ROZHRANÍ USB. Jinak to nechodilo.

2. Na PC v Ovládacích panelech mám položku PHONE MONITOR OPTION - v ní mám nahoře záložku COM PORTS a tam jsem musel ručně COM4 povolit, protože byl DISABLED! To je taky zajímavý.



Jinak vše porběhlo OK - už to šlape :-D[/QUOTE]

Ad 1) patrne "feature by design" od MS - ono taky logicky, proc by melo jit nastavit neco, co jeste nikdo nepouzival :D:D:D

To s tim zatrzenym USB mi neco pripomina - jedna z predchozich verzi AS mela podobnou vlastnost - kdyz se nezatrhlo povoleni pripojeni pres COM port, nesnchronizovalo to ani pres USB...

MaPo
Aifel_ce4you (105)|6.10.2004 20:19
Jenom se chci zeptat, podarilo se vam nekomu na hx4700 nastavit ukladani priloh posty misto do "file store" na kartu CF nebo SD ??

Diky.
Pavlucha (1496)|26.10.2004 11:35
Synchronizace rozchozena. Všechno měla na svědomí nekompatibilita s BT PCMCI kartou od 3COM.
Vyzkoušel jsem BT klíč od E-TEC a je to OK.
Takže si ho můžete přidat do seznamu kompatibilních... :D
Clemenza_ce4you (55)|10.2.2006 16:25
no ja mam stejny problem jako ihorak, ale na LOOX 720... taky mi to pise Opening port a nic... Jo a ty BT COMy jsou (nevim sice proc, ale...) COM 11 a COM 12...
nevite co mam jeste zkusit? V NASTAVENI PRIPOJENI mam vsechno zaskrtnuty... V phone Monitor Options jsem dal ba tyto porty Enable... A stejne to nejde...

AS mam 4.1
honza.chlan (96)|19.8.2006 10:02
tak už mi to běhá - já nevěděl, že musím vytvořit ten další port ale teď už mi běhá hxo i telefon díky pánové