Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení Asus MyPal A730

beecher (9270)|17.1.2005 20:00
[QUOTE="Mightywizard"]Jo asi to tak bude, ale nechapu proc tam uvadeji tu druhou cenu.Ani nikde nemaji napsany, k cemu vlastne je nebo jestli ji lze uplatnit a za jakych podminek.[/QUOTE] To je jak na Vltave... Taky tam ukazuji hrde kolik ta kniha v originalu stoji a za kolik ji prodaji vam... ;)
Vladimír Vyhňák (1)|19.4.2005 17:17
Dobrý den, tato recenze se mi líbila a příznivé výsledky mě přesvědčily, abych si ASUS 730 koupil. Nemám s PDA naprosto žádné zkušenosti a tak zatím rozhodně neplní to co jsem očekával. Po dlouhém laborování jsem si už bezdátově připojil mobil a naivně jsem se domníval, že si na VGA displeji budu listovat v internetu. Nevím co dělám špatně, ale když vyberu nějakou stránku (např. mobil.cz) stránka se začne načítat a pak vytuhne. Nevím čím to může být. Poradí někdo začátečníkovi? Druhá věc, která by mě zajímala jsou nějaké užitečné programy zdarma a nějaký balík pro navigaci za rozumné peníze. Díky za rady.
Blady_ce4you (2)|3.2.2007 13:35
Prosimvás neví někdo kde bych mohl sehnat českou lokalizaci na tohle PDA a nebo jestli se nanej da nainstalovat windiws mobile 2005???diky predem