Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace do auta (HF, GPS, VAG, audiopropojeni s autoradiem)

Jarouš_ce4you_oldd (1206)|23.5.2005 00:25
Dobrej nápad s tím vykucháním kazety, hned zítra otestuji, máš pravdu, je to občas rachot....
blackdot_ce4you (139)|15.8.2005 15:32
[QUOTE="Barrby"]První krok bylo vykuchání audioadaptéru. Když se to totiž strčí do kazeťáku v originálním stavu, ty kolečka uvnitř dělají takovej rachot, že bych hudbu samotnou snad ani neslyšel. Naštěstí moje rádio Blaupunkt hlídá konec kazety/autorevers jen napnutím pásku, takze jsem všechny ty bílý ozubený nesmysly moh vyhodit a je absolutní klid (se stolní Aiwou doma by to nešlo :cool: ).[/QUOTE]

Pokud bych vytahal ty ozubene kolecka, a nahodou me to neslo, daji se dat zpet?
Nemate nekdo zkusenost s autoradii sony? Diky
DavidS200 (42)|15.10.2006 23:24
Tak abych se podělil i své zkušenosti, po přečtení této diskuze a zjištění, kolik vlastně stojí orig. redukce na Qtek S200 (a ostatní) z Jacka 2,5 na 3,5 a ještě nebyla skladem (ještě že tak, už bych jí jinak asi koupil za ty drahé peníze) ( !!! ta neorig z Tesca za cca 100,- nefunguje, protože je jen třípólová, takže se to zkratuje !!!) jsem se pustil do levné, ale svépomocí doupravené redukce.

Zakoupil jsem bondovku neoriginál na Nokii, která má také 4 pólový Jack 2,5.
Poptřeboval jsem jen stereo výstup, micro mě nezajímal, ale taky by se dal připojit a použít z té bondovky.
Takže jsem to ustříh před čudlíkem pro zvedání hovoru.
Proměřil a připojil dva cinče (levý a pravý kanál). Někde tu je schéma toho Jacka, jak to tam je, ale vezmu-li to od špičky, tak u S200 je špička + jednoho kanálu, hned další pól + druhého kanálu, pak je mic, takže nic a - obou kanálů je až u těla Jacka. Je to tu na dalších diskuzíích i nakreslené. Tak jen pro info, že to chosdí i na S200