Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ma dnes vyznam CF?

S474N (660)|17.9.2004 12:43
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="S474N"]BTW ta 2210 se jeste oficialne prodava? Neni to trosicku starej model? Ma opravdu i BT a WiFi ?[/QUOTE]
Prodává se stále ... A WiFi nemá - psal jsem, že jsem si kvůli tomu pořídil CF kartu ...[/QUOTE]

To se me zda trosicku nelogicke, takze sis stejne CF obsadil. :sarcastic:
S474N (660)|17.9.2004 12:45
[QUOTE="janj"]ja nechci novej iPaq. :-) chci si koupit bazarovej :-)

h2210 nema wifi, ma CF. a h4150 ma zase jen Wifi a nema CF :-))

ja se zblaznim :-))[/QUOTE]

Mas uz nejake konkretni nabidky a nebo aspon kolik chces investovat?
eXEden_ce4you (811)|17.9.2004 12:48
[QUOTE="S474N"]To se me zda trosicku nelogicke, takze sis stejne CF obsadil. :sarcastic: [/QUOTE]
Proč nelogický? Mám ji tam, když potřebuju (stejně jako ty ostatní) ... což je jenom doma. Byl bych blázen, kdybych ji nosil pořád ...
S474N (660)|17.9.2004 12:52
[QUOTE="eXEden"]Proč nelogický? Mám ji tam, když potřebuju (stejně jako ty ostatní) ... což je jenom doma. Byl bych blázen, kdybych ji nosil pořád ...[/QUOTE]

No ja to myslel jako tak, ze kdyz potrebujes Wifi, tak si tim stejne obsadis ten slot a nemuzes tam supnout nic jinyho - predpokladam, ze druhej slot mas obsazenej pametovou kartou.
janj (80)|17.9.2004 12:55
premyslim,ze tak 8-9tisic za h2210 nebo h4150..

no nevim,nechce se mi novy pocketPc,je to dost penez..
eXEden_ce4you (811)|17.9.2004 13:03
[QUOTE="S474N"]No ja to myslel jako tak, ze kdyz potrebujes Wifi, tak si tim stejne obsadis ten slot a nemuzes tam supnout nic jinyho - predpokladam, ze druhej slot mas obsazenej pametovou kartou.[/QUOTE]
No když ji tam mám, tak ten slot je samozřejmě obsazenej. Vzhledem k mým potřebám to ale bohatě postačuje - buď se připojím přes Wi-Fi anebo přes LAN. Aspoň mám na výběr ;) Většinou (dalo by se říct vždy) potřebuju jenom 1 ze všech karet ... Mám aspoň možnost rychlýho rozšíření bez nutnosti (což je např. tvůj případ):
1) kupovat (zatím) drahý SDIO karty
2) vytahovat SD paměťovou kartu

A taky hlavně nemůžeš porovnávat h2210, která je už trošku starší s novým "náčiním". Můj osobní názor a říkám to už dneska naposledy je:
Pokud zařízení tak zásadně s oběma sloty a to hlavně a jednoznačně kvůli rozšiřitelnosti. Bude-li mít moje PDA (což bude) integrovaný Wi-Fi i USB, bude to jenom dobře a kartu budu moct prodat ... Pořád mi ale zase zůstane možnost rozšíření o věci, který zatím v SDIO nejsou nebo pokud ano tak za šílený peníze a přitom budu moct mít stále k dispozici SD paměťovou kartu, na který mám skoro všechny aplikace ... ty si do svýho budoucího Looxe 420 LAN nedáš ...

Tahle debata už je celkem unavující a pořád dokola ... Je to záležitost každýho a každej ať si to posoudí ... Někdo ho (CF) potřebuje a někdo ne ...
S474N (660)|17.9.2004 13:38
[QUOTE="eXEden"]
No když ji tam mám, tak ten slot je samozřejmě obsazenej. Vzhledem k mým potřebám to ale bohatě postačuje - buď se připojím přes Wi-Fi anebo přes LAN. Aspoň mám na výběr ;) Většinou (dalo by se říct vždy) potřebuju jenom 1 ze všech karet ... Mám aspoň možnost rychlýho rozšíření bez nutnosti (což je např. tvůj případ):
1) kupovat (zatím) drahý SDIO karty
2) vytahovat SD paměťovou kartu

A taky hlavně nemůžeš porovnávat h2210, která je už trošku starší s novým "náčiním". Můj osobní názor a říkám to už dneska naposledy je:
Pokud zařízení tak zásadně s oběma sloty a to hlavně a jednoznačně kvůli rozšiřitelnosti. Bude-li mít moje PDA (což bude) integrovaný Wi-Fi i USB, bude to jenom dobře a kartu budu moct prodat ... Pořád mi ale zase zůstane možnost rozšíření o věci, který zatím v SDIO nejsou nebo pokud ano tak za šílený peníze a přitom budu moct mít stále k dispozici SD paměťovou kartu, na který mám skoro všechny aplikace ... ty si do svýho budoucího Looxe 420 LAN nedáš ...

Tahle debata už je celkem unavující a pořád dokola ... Je to záležitost každýho a každej ať si to posoudí ... Někdo ho (CF) potřebuje a někdo ne ...[/QUOTE]

Vsak ano, taky si vsimni, ze jsem v tom mem uvodnim dokonce 2x napsal, ze je to "muj osobni nazor". ;)
eXEden_ce4you (811)|17.9.2004 13:40
[QUOTE="S474N"]Vsak ano, taky si vsimni, ze jsem v tom mem uvodnim dokonce 2x napsal, ze je to "muj osobni nazor". ;) [/QUOTE]
Tak jsem rád, že jsme se nakonec domluvili :D
janj (80)|17.9.2004 13:42
diky za vase nazory.

uz jen neprodavate nekdo h2210 nebo h4150? ;-)

janj (80)|18.9.2004 09:31
to bude jen potreba upgrade firmware ;-)
S474N (660)|18.9.2004 15:48
[QUOTE="janj"]to bude jen potreba upgrade firmware ;-)[/QUOTE]

Upgrade firmware v cem? :sarcastic:
janj (80)|18.9.2004 20:42
je to Skype dobre? ze bych to taky zkusil :-))
janj (80)|20.9.2004 18:43
tak ja se nakonec rozhoduju mezi novym LOOX 420 a bazarovym iPaq h2210 :-)) zatim vyhrava iPaq,chci CF :-)
S474N (660)|20.9.2004 18:47
[QUOTE="janj"]tak ja se nakonec rozhoduju mezi novym LOOX 420 a bazarovym iPaq h2210 :-)) zatim vyhrava iPaq,chci CF :-)[/QUOTE]

Tak do bazaru bych uz jenom kvuli baterce teda nesel. A tahat sebou vetsi kravu, to taky ne, uz tak toho taham vic nez dost :D
Pavel Koza (4761)|20.9.2004 18:47
[QUOTE="janj"]tak ja se nakonec rozhoduju mezi novym LOOX 420 a bazarovym iPaq h2210 :-)) zatim vyhrava iPaq,chci CF :-)[/QUOTE]

Za danych podminek bych doporucil rozhodne ten bazarovy iPAQ. Pokud se z nejakeho duvodu rozhodnete to pak vymenit (coz je mozne), tak ten iPAQ prodate s mnohem mensi ztratou nez kdyz ted koupite noveho LOOXe. Tedy pokud ten iPAQ neni nejaka "vyhodna" koupe;)
janj (80)|20.9.2004 20:18
no vetsi kravu? :-)) dneska jsem je mel oba v ruce na srovnani :-) a o tolik ten iPaq vetsi neni a tezsi taky neni :-)