Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Translator 2004

PetrW_ce4you (11)|6.9.2004 23:20
Rád bych poridil Pocket Translator 2004 GB, ale nevím, zdali to má cenu, mam Pocket Lexicon, ale ten nema hlasovy vystup a asi ani tak velky a obsahly slovnik.
Muzete mi nekdo poradit, kdo pouzivate Pocket Translator 2004 GB,jake s nim mate zkusenosti atd...???
Dekuji
Milan Švec (938)|6.9.2004 23:40
[QUOTE="PetrW"]...Pocket Translator 2004 GB,...zkusenosti ...[/QUOTE]Všechno je tady. Zkušenosti při použití displeje na výšku ty nejlepší. Pro displej na šířku je nepoužitelný. Má to vlastní SW řešení pro šířku, které se bohužel nesnáší s ničím.
Vlastní obsah, použitelnost, rychlost výběru (při klasickém zobrazení) jsou výborné. :yes:
hybo (3107)|7.9.2004 07:46
A pokud si koupite k tomu i Teacher, mate u nas 10% slevu :-)
PetrW_ce4you (11)|7.9.2004 10:53
[QUOTE="Milan Švec"][QUOTE="PetrW"]...Pocket Translator 2004 GB,...zkusenosti ...[/QUOTE]Všechno je tady. Zkušenosti při použití displeje na výšku ty nejlepší. Pro displej na šířku je nepoužitelný. Má to vlastní SW řešení pro šířku, které se bohužel nesnáší s ničím.
Vlastní obsah, použitelnost, rychlost výběru (při klasickém zobrazení) jsou výborné. :yes: [/QUOTE]


Spis jsem myslel, jestli nema nekdo zkusenosti s dlouhodobym pouzivanim, to jest, jaka je slovni zasoba, a jine vecicky, na ktere se prijde az po case...
Milan Švec (938)|7.9.2004 11:58
[QUOTE="PetrW"]... jestli nema nekdo zkusenosti s dlouhodobym pouzivanim ... jaka je slovni zasoba ... vecicky, na ktere se prijde az po case...[/QUOTE]
Díky. Měl jsem hned napsat, že ho mám jenom tři měsíce. Ale hlavně, že PT používám na WM2003! Jak to chodí jnde, netuším.
Slovní zásoba má obsahovat údajně u angličtiny 518 tisíc významových dvojic. Další detaily dodají jistě rádi na požádání e-mailem autoři SW od Aponia.
Používám hodně různých slovníků (ty na Pocket PC skoro dva roky). Dlouho jsem váhal před pořízením překladového pro PDA.
Musím potvrdit, že i ty tři měsíce používání PT (po velmi rychlém odstranění těch věciček, na které jsem narazil, jeho autory) neubraly nic na oprávněnosti všech už dříve a jinde uvedených pozitivních komentářů. Stačí použít Google nebo Morfeo a zadat Aponia.
Mě už teď bude víc zajímat, jak se Aponia u PT vypořádá s WM SE.