Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení HP iPAQ rx3715

PavelR. (2184)|26.12.2004 14:13
[QUOTE="Muff"]jak sem si to tady pročítal, chtěl sem se zeptat kde bych mohl sehnat "windowsCE plus" ... [/QUOTE]

... pokud jsi myslel utilitu Spb Pocket Plus tak trial verze je ke stahnuti zde. Jinak nic podobneho s nazvem Windows CE plus neexistuje ...

PavelR.
Muff_ce4you (5)|26.12.2004 15:42
No popravdě sem hledal to o čem tu psal 17razor...

cituji: "Takze. Uz par dni mam rx3715. Zariadnie s originalnym obsahom nedokaze skoro nic. Odporucam winamp a betaplayer na preharavanie movies, mp3. Potom windowsCE plus. Plus-ko upravuje windows v znacnej miere.".

Zajímá mě hlavně to zavírání aplikací tím Xkem a ne jen minimalizování

Muff_ce4you (5)|26.12.2004 15:45
PavelR.: Možná že je to to co si mi napsal ty, ten link, nevím, ještě sem se vtom nerozkoukal...;)
PavelR. (2184)|26.12.2004 15:50
... no řekl bych, že 17razor myslel právě Spb Pocket Plus, který toho umí opravdu hodně a je užitečnou nadstavbou funkcí původního OS. Nic podobného s přívlastkem plus (kromě Sunnysoftího Plus! pro PhoneEdition) opravdu není :) ...

PavelR.
Muff_ce4you (5)|26.12.2004 15:58
Ok. díky, juknu na to;)

Jo a ještě bych se rád zeptal jestli náhodou nevíš kde by se dali sehnat MMC nebo SD karty hodně levně, projíždím internet a nejlevnější sem viděl u alzasoftu a tam bylo:

MMC MULTIMEDIA CARD 1GB za 2 474,01 CZK včetně DPH
a Secure Digital 1GB za 2 509,71 CZK včetně DPH

A pokud bych se mohl zeptat, ňák mi taky ušel jakej je mezi nima rozdíl, potažmo "co je lepší";)
Dík
Pavel Koza (4761)|27.12.2004 08:50
[QUOTE="Muff"]Jo a ještě bych se rád zeptal jestli náhodou nevíš kde by se dali sehnat MMC nebo SD karty hodně levně, projíždím internet a nejlevnější sem viděl u alzasoftu a tam bylo:[/QUOTE]

Pane kolego, toto je diskuze k recenzi o zarizeni HP iPAQ rx3000. Vase otazka je zcela mimo toto tema, tudiz je doporuceno pro ni vytvorit oddelenou diskuzi ve vhodne kategorii. Rozdily mezi SD a MMC se tu jiz nekolikrat probiral, pouzijte prosim funkci (uznavam, ze omezenou) vyhledavani. Vsechny tyto informace najdete v pravidlech pro diskutujici, jako novy navstevnik tohoto serveru byste si je mel precist. Dekuji.

P.S. To neni nic osobniho, to je jen snaha o udrzeni techto diskuzi na urovni.
Muff_ce4you (5)|27.12.2004 15:03
Pane kolego: No, ne že by ty paměti s PDA přímo nesouviseli ale v pořádku, určitě je zde na toto téma zavedeno jiné fórum a tak se omlouvám za odklon od zavedeného tématu.;)
J-T. (5)|10.2.2005 11:37
Měl bych dotaz :)
Je možné RX3715 synchronizovat s Lotusem - potřebuju jen kalendář?
Jak zjistit u Wifi kvalitu signálu, existuje na to nějaký prográmek? Byl by na něj odkaz?

Dík z aodpověď

Martin
Pavlucha (1496)|10.2.2005 12:20
[QUOTE="J-T."]Měl bych dotaz :)
Je možné RX3715 synchronizovat s Lotusem - potřebuju jen kalendář?
Jak zjistit u Wifi kvalitu signálu, existuje na to nějaký prográmek? Byl by na něj odkaz?

Dík z aodpověď

Martin[/QUOTE]

Pro "kvalitu" signálu se dá použít WiFiGraph (najdeš ho v sekci Freeware).
S Lotusem se synchronizovat dá, ale nemám zkušenost jak synchronizace běhá. Navíc myslím, že soft se musí koupit. Třeba tento.
_blackBone (271)|10.2.2005 15:23
[QUOTE="J-T."]Měl bych dotaz :)
Je možné RX3715 synchronizovat s Lotusem - potřebuju jen kalendář?
Jak zjistit u Wifi kvalitu signálu, existuje na to nějaký prográmek? Byl by na něj odkaz?

Dík z aodpověď

Martin[/QUOTE]

co se tyka tech Lotus Notes - koukni se na produkt mNotes tady

Ja jsem to zkousel, beha to pekne, ale neni to zdarma ... Ja osobne nevim o synchronizaci s LN, ktera by byla zadarmo.
Jardach_ce4you (21)|23.2.2005 23:07
Dobrý den

Chtěl jsem se zeptat zde přítomných na kvalitu Wifi u tohoto zařízení ,tj. pokud někdo má možnost a může srovnat třeba z kvalitou přijmu na notebooku z vestavěnou Wifi vs. iPAQ.Mám ve své blízkosti dvě AP (vesnice) a nerad bych kupoval nějaké zařízení na kterém půjde internet jen 20 m kolem AP.Máte s tím někdo zkušenosti ,řeším výběr co nejlepšího PDA (na práci) hlavně s kvalitním přijmem na Wifi.Měl jsem vybráno Loox 420 ,ale tam byla v recenzi výtka na právě velmi slabý příjem Wifi.
Druhý dotaz je ohledně paměti.Zatím žádný PDA nevlastním a nějak se v těch pamětech nemohu vyznat,kde mám vlastně data v bezpečí.Jsem majitelem několika SD karet(foto) takže když budu třeba soubory pro Excel (většina) upravovat a zpětně nahrávat na SD kartu tak se mi tyto data nemohou přece nikdy stratit,může mi to prosím někdo přesněji vysvětlit ?????
nhgood_ce4you (0)|1.4.2005 10:45
vybiram si nejakej pocketpc, moc se mi libi rx3715, ale mel bych nekolik otazek:

a) nechapu proc je rx3715 stejne drahe jako hx2110, vzdyt ma navic wifi a fotak a je od stejne firmy, neni hur mechanicky zpracovnany??

b) mate aji ostatni problemy s displejem??(duhove barvy na stranach), jako pise recenzent??

Diky moc za odpovedi
_blackBone (271)|4.4.2005 14:56
ja ho mam vic jak 3 mesice, display je v pohode, zadnou duhu na displeji nemam.

Jsem s nim spokojeny, snad jen lehce vrze, ale zatim jen malinko, tak to neresim. Zpracovani mi prijde vyhovujici :)

Kája_oldd (759)|1.9.2005 16:43
Měl bych pár ne tak podstatných otázek.
1) Zajímalo by mne, zda zařízení dokáže fotit a točít video přímo na kartu, patrně ano, ale chci se ujistit.
2)Překvapila mne výdrž, ale nebyla tam, jak je zde obvyklé, doba přehrávání mp3 při vyplém displeji...Chtěl bych se jen zeptat, jestli jsou zde uživatelé tohohle stroje, jestli by jim nevadilo, chtěl bych se zeptat kolik vám tenhle milášek vydrží? Řekněme průměrně;)
_blackBone (271)|12.12.2005 10:45
[QUOTE="Kája"]Měl bych pár ne tak podstatných otázek.
1) Zajímalo by mne, zda zařízení dokáže fotit a točít video přímo na kartu, patrně ano, ale chci se ujistit.
2)Překvapila mne výdrž, ale nebyla tam, jak je zde obvyklé, doba přehrávání mp3 při vyplém displeji...Chtěl bych se jen zeptat, jestli jsou zde uživatelé tohohle stroje, jestli by jim nevadilo, chtěl bych se zeptat kolik vám tenhle milášek vydrží? Řekněme průměrně;) [/QUOTE]

1) ano
2) tyden
Siky.121 (5)|18.1.2006 05:46
zdravim vsechny majitele ipaqu rx3715,mel bych prosbicku zda nekdo nevi kde na netu by se dal sehnat cesky manual na tohle zarizeni nejlepe v PDF formatu?Dival jsem se tady na strankach a tu je jen slovensky.Diky Siky
Zdenek Malinsky (9781)|18.1.2006 10:50
Na stránkách českého HP je k tomu jen toto - návod v češtině tam samozřejmě není. Ony stejně návody od HP nejsou nic moc - kdyby tam nebyly, tak je to stejné. Když to porovnám s návody, co jsem našel v krabici s Dellem (všechno česky), hmmmm, to už je jiná káva.

Ovšem nevím, proč ti vadí slovenština. :? Pro mě je to jediný cizí jazyk, kterému rozumím. :D
Brco_ce4you (447)|18.1.2006 12:33
[QUOTE="Siky.121"]zdravim vsechny majitele ipaqu rx3715,mel bych prosbicku zda nekdo nevi kde na netu by se dal sehnat cesky manual na tohle zarizeni nejlepe v PDF formatu?Dival jsem se tady na strankach a tu je jen slovensky.Diky Siky[/QUOTE]

A co nevies po slovensky?
Siky.121 (5)|19.1.2006 06:02
zdravim.Diky za reakci na muj dotaz.Nevim jake navody jsou od dell ale pro me je preci jen lepsi neco v cestine nez cela bychle v anglictine ..
No a za dalsi ne ze by mi vadila slovenstina proste jsem se ptal po ceskem navodu,navic kdyz jsem ten slovensky zkousel tak mi to proste neslo zobrazit,prohlizec mi napsal ze tam ten dokument neni a zkousel jsem to jak IE tak ve firefoxu.Pokud ho neldo ma,muze mi ho poslat na mail? (siky.121@post.cz) Diky
Zdenek Malinsky (9781)|19.1.2006 11:52
Máš to v poště.
Jinak nevím, co ti na tom nešlo zobrazit. Je to ve formátu .pdf a k tomu potřebuješ mít Adobe Acrobat nebo stačí Foxit Reader. Stažení do PC ze stránek ce4you jsem provedl tak, že jsem na zmíněný odkaz najel myší, klik pravým tlačítkem, z nabídky vybral "uložit cíl odkazu jako..." pak jen zvolil místo, kam se má soubor stáhnout a dal OK, aby se stáhnul. Pak jsem ho zazipoval a poslal ti ho. V inet.prohlížeči by probém být neměl - jinak já mám Operu.
_eXplorer_ (29)|10.2.2006 13:54
Vážení majitelé rx3715, prosím vás o radu, či jen odpověď. Podařilo se vám někomu rozchodit dodaný sw Nevo media server s programem v iPAQu Mobile media? Mě tedy nikoliv. Řešil jsem to s prodejcem (electro world) tam samozřejmě na mne koukali jak na zjevení, dodavatel do ČR mě poskytl jeden telefonát a už nikdy nezavolal a HP zastoupení mi odbylo odpověd, že podpora je poskytována pouze na HW ( zajímavé když jsem řekl že spojení nefunguje mezi HP compaq nx9105 a HP iPAQ rx 3715 ;) ) ale to nevadí poslal jsem a mail společnosti Naevo, která je dodavatelem tohoto SW a jsem 3 měsíce bez odpovědi.
Moje otázka: jak rozchodit komunikaci mezi těmito programy, Wifi funguje (mohu procházet síť a spouštět soubory na vzdálených diskách) server běží a je připraven a přesto se nikdy nespojí, dokonce v "Místa v síti" mám dvě zařízení Server a Player... firewall vypnut... a nic :(( a zrovna tato aplikace bylo lákadlo proč si připlatit na rx3715. Nevíte někdo čím to může být? Díky _eXp_
janstik_ce4you (124)|17.3.2006 16:28
Sháním upgrade na iPaq rx3715-WM2005
Zdenek Malinsky (9781)|17.3.2006 17:00
Není a nebude.
Siky.121 (5)|12.5.2007 21:12
zdravim mel bych dotaz zda nekdo nevi jestli existuje nejka moznost pripojeni externiho mikrofonu na HP rx3715,chtel jsem jej zacit vyuzivat i na volani na Skype ale ten mikrofon co je tam original se mi moc nezamlouval.myslim jestli to treba nejde nejak nastavit prez bluetooth nebo pomoci nejakeho soft.
Dik za odpoved
soadmlok (1)|28.12.2007 16:13
prosim o radu..
potrebujem do ipaq rx3715 nainstalovat slovecinu,cestinu alebo aj anglictinu... pretoze aktualne je tam spanielcina.dakujem za odpoved
Zdenek Malinsky (9781)|29.12.2007 11:29
Čeština od Sunnysoftu jde nainstalovat pouze na anglickou ROM.

Jinou ROM si tam samozřejmě naflashovat můžeš (pokud to má ještě náhodou záruku, tak před reklamací nutno flashnout původní ROM, jinak záruku neuznají), ale jelikož je to porušení licenčního ujednání, lze na to pohlížet trošku jako na warez (viz), musíš si vše vygooglit sám a pak i flashnout na vlastní nebezpečí.

Můžeš vyzkoušet, zda náhodou půjde použít nějaký update na tento model ze stránek českého HP.