Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Nejde zaregistrovat OziExplorerCe

Nováček
    Registrace
    May 2015

dobrý den,

Vlastním navigační PDA ASUS A596, s OS WindowsMobile. Mimo silničního prgramu mi na ní do nedávna bez problémů běžel i turistický OZIexplorer 2.31. Pak se cosi přihodilo a musel jsem Windows tvrdě zresetovat do továrního stavu. Silniční navigaci se mi podařilo celkem snadno znova rozchodit, ale s OZI jsou problémy. Když zadám registrační jméno a číslo, objeví se sice hláška, že to bylo akceptováno, ale program zůstane v demorežimu. V registrech se záznam objeví (jestli správný - netuším). Před tím program se stejnou registrací několik let fungoval. Zkoušel jsem to i s vypůjčenou novou verzí, s výsledkem stejným.

Další problém je, že nelze pomocí Správce souborů (ani jinak) vytvořit zástupce programu (žádného, nejen OZI), takže je spouštění programu lehce problematické. Silniční program si vytváří zástupce sám a ten funguje normálně.

Mám podezření na nakopnutý registr Windows. Budu vděčný za každou radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

vkb vkb je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2010

zastupce je prosty textovy soubor, z hlavy to presne nevim, ale da se to vysledovat z jinych podobnych souboru. delal jsem to.
    ale jestli nejde vytvorit zadny, tak to tedy nevim.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. OziExplorerCE & paměť
    Od Jardho v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-10-2007, 20:38
  2. OziExplorerCE a Mio a701
    Od prucdo v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-09-2007, 16:51
  3. Hledám lék pro OziExplorerCE
    Od neo11 v sekci OziExplorerCE