reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Téma: Záloha Aceru n50

29.8.2012 07:03
t-alvaAhoj všichni.
Půjčil sem bráchovi své PDA. Potřeboval stroj s Wi-Fi. Po připojení na APčko se mu PDA seklo, takže byl nucen udělat "hard reset" vytažením baterky. Tím se mi, samozřejmě, všechno smazalo (čeština, instalace programů...). Říkám si, rozbalím to ze zálohy, jenže ejhle. Když chci rozbalit zálohu přes zálohovací program, co je standartně v PDA (jmenuje se Backup restore), tak mi to napíše "Invalid restore file" a konec, nic neobnovím.
Může mi, někdo, prosím, poradit co s tím? Je nějaký jiný program, pomocí kterého bych mohl zálohu obnovit nebo nějky jiný postup?
Díky za odpověď! ;)
30.8.2012 12:24
Zdenek Malinsky1. Postačil pravděpodobně soft reset = restart
2. Není ta záloha samorozbalovací - samospouštěcí? Co to je za aplikaci, kterou si to zálohoval?
31.8.2012 06:58
t-alvaPrávě že soft reset nepomohl. To zkoušel jako první. Zálohoval sem to programem, co je dodáván v základním programovém vybavení PDA - jmenuje se to "Backup restore". Samorozbalovací to asi nebude. Vždy se to muselo obnovovat přes ten program. Má to příponu "abk".
2.9.2012 02:40
Zdenek MalinskyJá už nic s PPC/WM skoro 2 roky nemám, tak to nemám jak vyzkoušet. Jedině zkus ze zálohy udělat kopii a tu přejmenovat na .exe a pak zkus spustit tu. Asi ten backup soft není úplně nejlepší, pokud si vzpomínám, tak si na něj pár lidí stěžovalo. Zkus tady ve fóru zapátrat, třeba něco najdeš.

Já jsem používal ještě na PPC 2003 Sprite Backup a tam jsem obnovu zvládnul do 40 sekund.