Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 41 z 41

Téma: Tuning MDA II

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    No, ja bych se zase podival na toto: Brand new 02 xda2 housing cover and chassis. - prelozeno Uplne novy 02 xda2 kryt a sasi.
    Navic, to podle te fotky vypada uplne stejne jako to, jez jsem tady popsal a kdysi vlastnil...
    Jak jste spravne prelozil "Genuine" jako "nefalsovany", presneji "pravy", bych to povazoval za normalni kryt, ve kterem O2ka prodava XDA2.
    A navic, kdyz by se nekdo delal s hlinikem, proc tedy neudelal hlinikove i to co je cerny plast, kurna?

Jinak "to get hold of" se preklada jako "zmocnit se, sehnat neco, chopit se", takze veta "Extremely hard cover to get hold of.", by se mela spise prelozit jako "extremne tezce sehnatelny kryt".
    S cimz zase ma zkusenost XP, jak sehnat lehce originalni kryty, ze?
    Vyborne, diky za preklad Skoda noo.. Prave ze se mi to zdalo divne, tak jsem se poptal. Fotka jsem si rikal, ze muze byt ilustracni a to ze pisou, ze to je original, jsem si myslel, ze treba znamena, ze vypada k nerozeznani
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    S cimz zase ma zkusenost XP, jak sehnat lehce originalni kryty, ze?
    Bohužel..
    2 Marek Madaj: věř mi! Když MDA, resp. QTEKA rozšroubuješ, zjistíš, jeho housing nemá s kovem kromě imitace hliníku vůbec nic společného. Z druhé strany je to pouze obyčejný, lisovaný plast. Před dvěma dny jsem QTEKA opět rozebíral do posledního šroubku. Uplně totálně. A když toto učiníš, odhalíš "pravdu". Žádný kov, jen plasty, a nic než plasty..:? To načervenalé cos objevil je zřejmě "základová barva" pro udržení té hliníkové imitace (barvy) na tom plastu.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

pred pár dňami sa mi podarilo pri vyťahovaní z vrecka povytiahnuť najprv stylus a tým som sa zachtil o vrecko čím som si vylomil kúsok z plastového zadného krytu a kúsok z toho kovového. A aby som len nekecal tak som skúsil zarezať aj do vnútornej časti pod baterkou-je kovový. Stylus máš aký? Čierny plast a hliník ,alebo iba plast?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ozaj keď máš skúsenosti s tými krytmi dá sa kúpiť samostatne tá zadná -čierna časť? ak áno kde a za koľko?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nesmysl. Mam QTEK 2060 jako ty, a klidně se s tebou vsadím, že až ho rozšroubuješ, zjistíš že je to jen dobře vypadající imitace na lisovaném plastu. Nic víc. Vezmi si zapalovač, sundej kryt baterie, a dej ho na 10 sekund do ohně. Pokud je to kov, vůbec nic se mu nestane. Pokud plast, připrav si cca 1000kč na nový plast z GSMOBILU.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nie som až taký xpetrémista

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Stylus mam černý plast+opravdový hliník! Stylus je jediný kov, který je na QTEKOVI skutečně kovem..
    Ten černý plast stojí cca 600kč+600kč za práci. GSMOBIL neprodává náhradní díly. O pouze mění kus za kus. A vždy si účtuje za práci těch 600navíc.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Stylus mam černý plast+opravdový hliník! Stylus je jediný kov, který je na QTEKOVI skutečně kovem..
    Ten černý plast stojí cca 600kč+600kč za práci. GSMOBIL neprodává náhradní díly. O pouze mění kus za kus. A vždy si účtuje za práci těch 600navíc.:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Sakra! do servisu sa mi to nechce posielať ,ale 600kč za dvadsať minút roboty....tak by som chcel byť platený. To by som ani nemenil kryt ale komplet celý

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Přesně. Doporučuji provést výměnu všech plastů, jelikož těch 600 za práci zaplatíš jen jednou.. Výsledná cena je pak cca 2700kč i s prací a s dph. Jinak výměna toho černého plastu vzádu trvá zhruba 25 vteřin.. Tak co, už hoří?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak co, už hoří?
    Ja to nemám s PD tak blízko do servisu ako ty.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 19-08-2010, 00:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 18:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny