Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 41

Téma: Tuning MDA II

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A ještě foto dvou telefonů, jež jsem měl, a stále mám ze všech nejraději...pěkně pospolu...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00026238_IMG_0184_BeDn.jpg 
Zobrazení: 24 
Velikost: 31.4 KB 
ID: 560  
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tady přikládám foto nezbytných "ingrediencí" pro tvorbu "tuningu" MDA II. Už jen potřebuji aby mne osvítila můza..

Zatím mam tento první plán:
    Vše co je na MDA klasicky matně stříbrné, bych chtěl dát do temně černé, vysoce lesklé barvy..
    Vše co je na MDA již krásně zrcadlově chromované, mínim zachovat..
    Přičemž bych chtěl dát do zrcadlového chromu též ty dva černé plastíky jež jsou na čele MDA, a všechna boční tlačítka..
    Černý "praskající" plast bych zachoval matně černý..

Ale to je jen první návrh, ještě čekám že někdo přijde s něčím lepším..
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00026240_IMG_0196_Huh7.jpg 
Zobrazení: 25 
Velikost: 42.2 KB 
ID: 561   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00026240_IMG_0197_mbs6.jpg 
Zobrazení: 22 
Velikost: 40.8 KB 
ID: 562  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

BTW Kolik jsi dal za to překrytování?
    Já jenom tak, že se dívám na toho svýho DP2 a jak jsem viděl ty stránky o chromování (Jarouši, díky), tak jsem si řekl, že by možná nebylo na škodu nechat celý ten přední kryt hodit do lesklýho chromu... :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

no ja jsem tak trochu ulitlej do decentnosti a nejsem velkym pritelem lesku

takze bych to upravil asi presne inverzne (to co bylo stribrne bych nalakoval cerne - asi matne (nejlepe kdyby byla moznost slabeho pogumovani ala nt IBM)
    a to ovladaci prvky a to co bylo puvodne cerne bych pochromoval
Název: 00026668_IMG_0198_VKm.jpg 
Zobrazení: 25 
Velikost: 45.8 KB 
ID: 578  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od skautik
    no ja jsem tak trochu ulitlej do decentnosti a nejsem velkym pritelem lesku

takze bych to upravil asi presne inverzne (to co bylo stribrne bych nalakoval cerne - asi matne (nejlepe kdyby byla moznost slabeho pogumovani ala nt IBM)
    a to ovladaci prvky a to co bylo puvodne cerne bych pochromoval
    Přesně to mam v plánu!.. Máme evidentně podobný vkus..
    Zitra jdu nechat pochromovat ty černé plasty.. ;o)

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Uz ted se tesim na vyseldek

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Tak to by ti mohlo byt inspiraci tohle
    http://www.tekguru.co.uk/phpBB2/index.php?article=4000
    Hezke ze? Tohle se libi i me a to se me MDA moc nezamlouvalo... :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Objevily se první komplikace, jak se dalo čekat.. Jde o to, že mi v té pražské firmě zabývající se chromováním kovů a plastů odmítají přijmout ty malé černé plasty jež jsou na čele MDA II..:? Prý nedokáží chromovat takové "titěrnosti"... Takže zatím jsem dal pochromovat stilusy,a podařilo se mi hodit do zrcadlového chromu to stříbrné místo-kolečko jež je nad repráčkem MDA II, tudíž je v této chvíly na mém MDA II naprosto totožné množství chromu jako na XDA II..
    Nevíte někdo o nějaké jiné firmě,sídlící v Praze či v okolí, jež by byla schopna "titěrnosti" chomovat?... Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak jsem tedka vicemene nahodou narazil na tento topic
    XP - jak to dopadlo? Podle toho, ze uz nikdo nic nepripsal (+na tech fotkach MDAII+III je normalni) a posledni ses ptal ty, tak predpokladam, ze z toho asi seslo V jakem bode jsi prestal? A kolik jsi dal za ten kryt? Mam za to, ze zase nekde jinde jsem cetl, jak jsi rikal, ze to bylo hodne mastny..
    A ted uz se dostavam k hlavnimu dotazu - origos pouzdro MDA II je plast, akorat nastrikanej na stribrno, ze jo?! Ted jsem totiz narazil na xda-dev zminku o krytu z hliniku - to se mi pomerne hodne zamlouva - http://www.siansmobiles.co.uk/catalog/product_info.php?+...+fe438cb3acdc6be
    nebo je snad MDAII standardne hlinikove? Fakt nevim, tak se ptam (ale podle tech skrabancu co tam mam bych to nerekl..)

Jo a k te N7110 - congratz - fakt hone dobry ) Hezci N7110 jsem nevidel - opravdu krasa...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Klasicky housing na MDA II i MDA I je lakovanej plast. Šunt, bohužel, celkem snadno ta stříbrná slejzá.. Menil jsem housing jiz 2x a celkove mne to stalo uz cca 5500kc.. Tak si snadno spoctes cenu za jeden..
    Jinak tunning ztroskotal na nemoznosti pochromovat ty male dily, vsude mi to odmitli.. A bez chromu nemelo cenu poustet se do barveni plastu na tu cernou.. Ted mi ty dva osoupane kryty lezi doma, bez vyuziti. Skoda ze to nebylo tak snadne, jako kdysi ta 7110. To byl panecku krasnej stroj.. Dodnes ji zboznuju..
    Jinak do hlinikoveho krytu nejdu, uz ted mne MDA II stala na opravach a vymenach dilu cca 10000kc navic, jeste rvat penize do dalsiho housingu..ikdyz luxusniho..:?
    Pokud bych ale mel XDA IIi (530MHz CPU, 1,3MPix fotak, Wifi, pamet jako trojka, atd), coz uz je uplne jine kafe, je vymakanejsi a nadupanejsi nez XDA III, ten hlinikovej kryt bych asi poridil.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Kato
    ...to se mi pomerne hodne zamlouva - http://www.siansmobiles.co.uk/catalog/product_info.php?+...+fe438cb3acdc6be nebo je snad MDAII standardne hlinikove? Fakt nevim, tak se ptam (ale podle tech skrabancu co tam mam bych to nerekl..)
    Ne, to je standardni obal pro Himalaye (vyrobni oznaceni u HTC zarizeni typu MDA2/DP2/XDA2 atd.) pro ostatni prodejce (mimo TM a Orange celosvetove) jako je O2, QTek, i-mate atd., tedy i napr. pro Eurotel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Ne, to je standardni obal pro Himalaye (vyrobni oznaceni u HTC zarizeni typu MDA2/DP2/XDA2 atd.) pro ostatni prodejce (mimo TM a Orange celosvetove) jako je O2, QTek, i-mate atd., tedy i napr. pro Eurotel.
    Samozrejme vim, co jsou Himalaye (sam pouzivam radsi toto oznaceni nez MDA II - je takove hezci )
    Ale jak si mam teda prelozit nasledujici vety:
    Genuine original item made out of aluminium.
    Extremely hard cover to get hold of.
    Moje anglictina je pomerne slaba, ale prelozil bych si to asi jako "Nefalsovany originalni kryt vyrobeny z hliniku. Extremne tvrdy kryt, ktery pevne drzi" (coz je urcite spatne, ale vycitil bych z toho, ze z hliniku to bude, ne?!)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ja mám kryt stopercente z kovu -teda okrem zadnej plastovej časti a dvoch predných častí okolo gombíkov ale nie som presvedčený o tom či je to hliník- na miestach kde je zodraný alebo poškriabaný je do červena -pravdepodobne neaká zliatina?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Marek Madaj
    Ja mám kryt stopercente z kovu -teda okrem zadnej plastovej časti a dvoch predných častí okolo gombíkov ale nie som presvedčený o tom či je to hliník- na miestach kde je zodraný alebo poškriabaný je do červena -pravdepodobne neaká zliatina?
    Cože??? A od kdy je Slovenský QTEK 2060 z hliníku? Mam totožné zařízení, a není na jeho krytech vůbec nic kovového. Pleteš se. Je to jenom plast, pokrytý vrstvou laku jež hliník jen napodobuje. Všechna zařízení typu MDA II jsou na povrchu pouze plastová!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Kato
    Moje anglictina je pomerne slaba, ale prelozil bych si to asi jako "Nefalsovany originalni kryt vyrobeny z hliniku. Extremne tvrdy kryt, ktery pevne drzi" (coz je urcite spatne, ale vycitil bych z toho, ze z hliniku to bude, ne?!)
    No, ja bych se zase podival na toto: Brand new 02 xda2 housing cover and chassis. - prelozeno Uplne novy 02 xda2 kryt a sasi.
    Navic, to podle te fotky vypada uplne stejne jako to, jez jsem tady popsal a kdysi vlastnil...
    Jak jste spravne prelozil "Genuine" jako "nefalsovany", presneji "pravy", bych to povazoval za normalni kryt, ve kterem O2ka prodava XDA2.
    A navic, kdyz by se nekdo delal s hlinikem, proc tedy neudelal hlinikove i to co je cerny plast, kurna?

Jinak "to get hold of" se preklada jako "zmocnit se, sehnat neco, chopit se", takze veta "Extremely hard cover to get hold of.", by se mela spise prelozit jako "extremne tezce sehnatelny kryt".
    S cimz zase ma zkusenost XP, jak sehnat lehce originalni kryty, ze?

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 18-08-2010, 23:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 17:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny