Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Prasklý display, nefunkční dotyková vrstva, jak se dostanu k datům?

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Ahoj,
    je možné, že řešení tohoto problému už tady někde je, ale popravdě hledám to tu už přes hodinu a nenašla jsem nic, co by mi fungovalo, takže se předem omlouvám, jestli to tu už někde je
    Dostala jsem do ruky HTC, pravděpodobně HD2 (dohledáno podle vzhledu na mobilmanii), s tím, že se mám pokusit dostat z něj kontakty. Tady jsem si našla odkazy asi na tři programy, nicméně nevím, jak mám připojit mobil k pc bez dotykovky - moje snaha vždycky skončila buď tím, že mám zadat PIN nebo tím, že mám vybrat způsob připojení k PC - active sync, disk nebo sdílení internetu. Ani jednu variantu nejsem schopná potvrdit.
    Díky za pomoc Radka
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jen pro upřesnění - o jaký PIN jde? PDA je zaheslované nebo PIN SIM karty?

Pokud je na displeji alespoň něco vidět, mělo by to jít trošku ovládat tlačítky, ne? Popř.nainstaluj SOTI (trial/demo je zdarma) nebo obdobný program pro ovládání PDA z PC. Pak už by neměl být problém data zazálohovat/zesynchronizovat/vyexportovat.

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Chtělo to PIN k simce, každopádně díky za tip na programy, nainstalovala jsem do PC ActiveSync a True Connect a do telefonu jsem se dostala, btw. je to opravdu HD2 a tlačítka trochu fungovala, ale ne moc (teda mně moc nefungovala, ale to nejspíš proto, že jsem podobný typ telefonu měla v ruce poprvé). Ještě jednou díky za radu! :yes:

Podobná témata

1. Dotykova vrstva problem
    Od Sako verife v sekci Touch Pro
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 10-10-2010, 12:22
  2. P750 a dotyková vrstva LCD
    Od Hunter_ce4you v sekci P7xx
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-07-2009, 12:32
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-09-2007, 12:00