Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Výměna SD karty v zařízeních HTC - Windows Phone 7

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

HTC se systémem WP7 (Trophy, Mozart, HD7) nemá oficiálně slot pro SD kartu ... to víme. Ale samozřejmě, že SD karta v zařízení je. Vyměnit se dá. To taky víme ;-)
    Pokud jste o tomhle ještě nečetli, doporučuji tento link http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=821879.
    Takže jsem se do toho pustil, na rovinu, snadná záležitost. Vyměnil jsem originální sandisk 8GB class 4, která byla v HTC za sandisk 16GB class 2.
    V návodu na XDA píšou, že záruční samolepka se dá odstranit fénem, aniž by jste ji porušili .... No nevím, vzhledem k tomu, že následně musíte porušit tu krycí vrstvu,
    která chrání SD kartu, je IMHO blbost se zaobírat tou samolepkou, když v servise evidentně vidí, že jste do zařízení vlezli.
    Nicméně, kdo ví, každopádně na ebay koupíte aršík s origo HTC VOID samolepkami za nějakých 10 doláčů i s dopravou do ČR :-)))
    No, ale zpět k SD. Vyměnil jsem, na Marketu jsem si stáhnul aplikaci Benchmark free, která otestuje vaše zařízení s referenčními zařízení s WP7 a taky pro porovnání
    s origo Trophy 7. Výsledek sandisk 16GB class 2:

CPU Integer: 4.7
    CPU Float: 4.7
    Storage Read: 5.5
    Storage Write: 4.7

Referenční hodnoty Trophy s originální kartou sandisk 8GB class 4

CPU Integer: 4.7
    CPU Float: 4.7
    Storage Read: 4.7
    Storage Write: 4.7

Takže jak je vidět, rychleji pracuje zejména v oblasti čtení z SD karty. Uvidíme jak se karta bude chovat při normálním zatížení zařízení v každodenním provozu ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Zdravím vás bardi. Koupil jsem si HTC Trophy a po pár hodinách jsem si začal nadávat do ...... Inu phone 7 je děs.Tak jsem se těšil dle recenzí na Mango. Četl jsem kvanta moudrostí co se dá udělat a vyepšit až jsem narazil na chlapíka co provozuje http://wmmania.cz/clanky/obecne/wmm-servis/ .
    Dodli jsme se a tak vyměnil micro sdhc 8 GB za 16GB. Přístroj odemkl a já jsem nadšen. :yes: Ano po tomto je to už smartphone. Díky Jindřichu.:bulb:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Na druhou stranu, je potřeba hlavně říct, že tento úkon zvládne průměrný uživatel sám.

Podobná témata

1. Windows Phone 7...otázky a odpovědi
    Od Kilek v sekci Windows Phone 7
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 06-11-2011, 12:40
  2. My Phone - synchronizace dat ve Windows
    Od Peter Stoličný v sekci Microsoft Windows Phone
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-09-2010, 20:23
  3. [Petice] Windows Phone 7 Series - We will not purchase locked down Windows Phones!
    Od anaxagoras_ce4you v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-03-2010, 21:21
  4. Opera bude předinstalována na zařízeních s Windows Mobile
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-03-2007, 16:35
  5. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-02-2005, 09:46