Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Asus P535 - problém s odesíláním sms

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Ahoj, mám problém s odesíláním sms přibližněji sms odesílat jdou, ale zprávy delší než 160/70 (bez diakritiky/s ní) znaků většinou příjemci nepřijdou. Dřive vše fungovalo jak má. Dodávám, že z jiného telefonu tento problém nevzniká. Nějaké rady? Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Pokud to dříve fungovalo a nyní ne, tak tu SIM kartu, co máš v P535 dej no nějakého mobilu.
    Pokud to tam bude fungovat, je to jen v zařízení nebo spíše v systému. Obnov stav systému z doby, kdy to fungovalo.
    Jestli nemáš žádnou zálohu celého OS v DPAčku, tak HARD RESET a pak sem tam zálohuj, vyplatí se to.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Z jiného telefonu tento problém nemám, shodou okolností jsem systém obnovoval včera, jelikož jsem chtěl vyzkoušet TT7, což nebyl dobrý nápad. Pár týdnů odzkouším, jestli problém přetrvává a dám vědět díky za radu

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Tak sem nepotreboval ani par tydnu, jelikož je to pořád ve stejném stavu.. Zkoušel sem i hard reset a také nepomohl. Nějaké další rady?

Podobná témata

1. Asus P535 - problém - nabíjení
    Od rocky33_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 27-10-2008, 10:53
  2. Asus P535 - problém - zamrzá GSM
    Od mt2005 v sekci P5xx
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 06-10-2008, 19:48
  3. ASUS P535 - Problém se zadáváním hesla po SR
    Od Kubicz v sekci Zbývající zařízení Asus