Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nejdou mi zobrazit nějaké stránky

tribiani (95)|24.8.2004 12:59
když dám třeba eurotel.cz, tak se mi oběví úvodní stránka, ale když dám jakejkoliv odkaz, tak se mi vypne IE. Na stránce mobilpohotovost.cz se mi po chvili DP2 zasekne a musim dát soft reset. Když to zkoušim opakovaně, tak se vždy dostanu o kousek dál, ale vždy se to nakonec zasekne. A poslení problém mám na stránce palacecinemas.cz, když si chci obědnat lístky on-line, tady vůbec nevidim tu část stránek s formulářem, ale tady asi bude problém v jazyce, co? V čem je chyba? dík
beecher (9270)|24.8.2004 14:20
Tady asi bude spise problem v tom, ze PocketIE neni schopno zvladnout to, co si nachystali tvurci zminovanych stranek, kteri optimalizovali pouze pro desktop IE...
Miloš Strouhal (3997)|24.8.2004 14:55
..doporučuji pořídit si Net Front 3.1 který zvládne "zobrazit" většinu toho co nezvládne Pocket internet explorer...;)
RStein (2012)|24.8.2004 16:22
[QUOTE="tribiani"]když dám třeba eurotel.cz, tak se mi oběví úvodní stránka, ale když dám jakejkoliv odkaz, tak se mi vypne IE. Na stránce mobilpohotovost.cz se mi po chvili DP2 zasekne a musim dát soft reset. Když to zkoušim opakovaně, tak se vždy dostanu o kousek dál, ale vždy se to nakonec zasekne. A poslení problém mám na stránce palacecinemas.cz, když si chci obědnat lístky on-line, tady vůbec nevidim tu část stránek s formulářem, ale tady asi bude problém v jazyce, co? V čem je chyba? dík[/QUOTE]
Tpuji to na "prasacky" JavaAScript v kombinaci s omezenou podporou JS v Pocket IE - vysledkem mohoy byt treba nekonecne cykly a po "stack overflow" pad aplikace.