Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: problém s paměťovou kartou

Rikimaru_ce4you
    Guest

Zdravím,

mám docela problém, po asi 2 rokách bezproblémového používání HTC Touch Diamond 2 jsem najednou přestal v průzkumníku vidět Storage card...mobil jsem restartoval. Pak u některých programů nebyli už ani ikonky a když jsem na program kliknul tak mě to napsalo, že si mám zkontrolovat cestu nebo jestli mám tento program certifikován.

Tak jsem udělal poslední věc

vymazal jsem paměť a vrátil telefon do továrního nastavení ... nepomohlo to...samozřejmě paměťovku jsem kontroloval, byla dobře zastrčená

Když připojím mobil k počítačí tak se mě neobjevuje možnost disk, jen active sync. V nastavení mobilu jsem zkoušel tuto volbu povolit, ale bohužel mě to napsalo že nejprve musím připojit paměťovou kartu.

Prosím vás o radu

díky

Nový poznatek, když v nastavení dá položku paměť a záložka storage card, tak me to píše paměťová karta není nainstalována .... ???????
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

žeby sformátovať kartu? či to už bolo vykonané aktivitou "vymazal jsem paměť"? prípadne ešte zastrčiť do zariadenia nejakú inú kartu. Ak ani tú nebude vedieť Diamond prečítať, tak to bude asi zariadením a navrhol by som servis.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Mám také problém s paměťovkou.
    Je možné, aby problémy byly spjaty s ROMkou?
    S originál od T-Mobile se mi karta "ztrácela". S Eržikou problém ustal, aby se znovu vynořil při použití GreenTopaz.
    Kontakty jsou čisté a ani vyndání karty občas nepomůže. Restart pomůže vždy.
    Telefon leží a najednou zahlásí, že nemá kartu.

Je to celkem nepříjemné.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Já jsem měl ten samej problém, připojil jsem mobil k PC a pokud jsem přesouval věci o větší kapacitě a odpojil od kabelu, tak v telefonu nebyla karta vidět (potřeboval naformátovat). Po dlouhém experimentování a hledání jsem přišel na to, že když při přesunu větších objemů zakáži mobilu se nabíjet při připojení k PC, tak tento problém mi ustal, nevím proč se mi to stalo, ale pomohlo to

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Díky za tip! Zkusím zakázat to nabíjení.

Podobná témata

1. Jak správně pracovat s paměťovou kartou?
    Od Vikio v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-12-2009, 13:41
  2. Proble s pametovou kartou-HP ipaq 514
    Od myscho1991 v sekci iPAQ 5xx
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-03-2008, 13:54
  3. iPAQ 6915 má problémy s paměťovou kartou...
    Od Jarda Lukas v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-04-2007, 19:39
  4. problémy s paměťovou kartou
    Od Jaffy v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-01-2007, 17:40
  5. Asus MyPal A620BT jak s wi-fi tak i s pamětovou kartou? Pujde to?
    Od Majkl_M v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-04-2006, 18:37