reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Téma: Gigabyte Gsmart 1205

28.11.2010 04:38
strisZdar
Zakoupení zařízení Gigabyte Gsmart 1205 nebylo způsobeno masochistickými choutkami řešit problémy u velmi málo rozšířeného zařízení (tak jako u mé milované Toshiba G900), ale nutnost nosit pouze jeden telefon se dvema aktivními SIM.

Podporu tohoto zařízení na XDA jsem memašel a protože více hlav více ví (a já se neobejdu bez rad spolumajitelů, kteří ten či onen problém již vyřešili), založil jsem tento thread. Bude-li někdo znát odpověď problému , nebo bude mít sám dotaz, prosím o jeho zapsání sem.

Děkuji, Gooo
7.12.2010 11:56
strisHned položím dotaz, k tomuto telefonu:
- Jakým způsobem ovlivním, kterou SIM kartou se bude telefonovat? Při zadávání telefonního čísla ručně je v nabídce tlačítko Hovor1 a Hovor2, kterými to rozliším. Ve stejné nabídce lze listovat i uskutečněnými hovory. Jak ale rozlišit SIM karty u volání z kontaktů? Zde po kliknutí na kontakt ihned volám z primární SIM1 a nemám volbu volání ze SIM2.
- Jak na témata? Jsem zvyklý na TouchFlo, zároveň používám ještě jeden telefon, který jej má také, takže jsem chtěl nainstalovat vzhled TouchFlo. Pak mi došlo, že u něj bude určitě chybět podpora dvou SIM karet a kdo ví, jak by to dopadlo. Úvahy o SPB Mobile Shell (který již dvě SIM podporuje) a nahrání skinu s TouchFlo jsem také zavrhl, protože mi SPB nevyhovuje (vše mi trvá mnohem déle, i když chápu že je spousta lidí, kteří to mají naopak).
Gsmart jako takový nabízí nějaké 4 témata vzhledu, ale mi vyhovuje klasické z WM6,5 asi nejvíce. Jak vypnu ostatní témata?