Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: sync Samsung Omnie I900 a Widows7

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Přátelé, krajani
    Mám nový nb s Win7 a pokusil jsem se o sync se Samsungem i900 přes Windows Mobile Device Center. Proces se zdárně rozjel, ale neslavně skončil s tím, že nelze nainstalovat ovladače pro Samsung I900. Chtěl bych vás poprosit o radu-zkušenost, zda-li již někdo zkoušel a dopadl lépe, popřípadě kde najít a ručně doinstalovat ovladače pro Samsung i900 Omnia.
    Děkuji moc za pomoc staré lamě.
    Tom Kolesa
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Jsem rád, že máš podobný problém. Zrovna jsem chtěl uveřejnit tento příspěvek. Přikládám celý. Pokud někdo budete vědět a vypátrali jste to, budete Blahořečeni.
    Koupil jsem nový PC s WIN7. Instaloval jsem z CD soft a nyní nemohu otevřít zkopírované soubory z Omnie do PC. Na dřívějším PC jsem měl WIN XP a pro převod bylo možno nastavit .rtf nebo i jiné formáty.
    Pro ujasnění: V Omnii navolím Poznámky, napíši poznámku a tato se ukládá ve formátu .pwi. Při spojení Omnie s PC přes USB proběhne spojení, soubor přetáhnu do PC, ale tento neumím uložit jinak než jak byl a to bylo .pvi. Po odpojení synchronizace tento soubor již neotevřu a nepřečtu. Dříve bylo možno ho uložit jako .rtf. Je to chyba WIN7? Dík za odpovědi. Jirsek@email.cz
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. samsung sgh i900-nabíjení
    Od timeri v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-06-2011, 22:07
  2. Samsung Omnia SGH-i900 - hry
    Od lucifer66 v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-12-2008, 16:15
  3. Samsung Omnia SGH i900 - navigace
    Od martan771 v sekci Omnia SGH-i900