Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Cista ROM s WM 6.5 pro Touch Pro

Trooll_ce4you
    Guest

Ahoj, nemate nekdo odzkousenou nejakou cistou romku bez pridavku pro Htc Touch Pro s WM 6.5? Nejlepe pocestenou?

Dekuju za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

mnohokrát řečeno! každý ti doporučí něco jiného. a jaký je výsledek? nejlepší rom je ta, kterou sám uznáš za nejlepší. na otázku, zda-li operu, nebo firefox taky nenajdeš nikde odpověď.
    já osobně používám energy (titanium), rychlá, stabilní, bez zbytečných aplikací.
    a jak říkám pokaždé, nač češtinu do systému?! tuhle vlastnost bych řadil až na konec vlastností pro výběr romky. těch pár věcí na nastavení přeloží i začátečník. ruku na srdce: kolik hodin denně trávíš nastavováním systému? nějaké české rom samozřejmě jsou (tady na fóru), ale jak je to s aktualizacemi, rychlostí, atd. to netuším.
    doporučuji si vyhradit jedno, dvě odpoledne, postahovat několik romek a zkoušet.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Ahoj nevím jestli je to už pozdě , ale čisté ROMky pro Touch Pro nadeš zde
    Jsou tam různé vývojové buildy, některé z nich mají tlačítko start nahoře a něklteré dole na liště. Je tam i Kitchen takže není problém si to přizpůsobit k obrazu svému. A co se týče češtiny, tak tu si tam dovařit můžeš taky. Osobně jsem to zkoušel a funguje to dobře.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Tak úplně čistá ROM to není, ale používám ji cca. 14 dní Tael ROM v.4.23569 STANDARD a jsem s ní spokojenej (byl jsem zvyklej na TF3D ) a češtinu (teda pouze v Sense, jinde ji stejně nepotřebuješ ) jsem vyřešil jen nahráním knihoven do složky Windows a chodí to jak víno. :yes:
    Soubor připojen a návod je uvnitř :yes:

http://www.ulozto.cz/11158210/cestina-sense-2-1-zip

Podobná témata

1. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 14:29
  2. HTC Touch Pro (Vario IV) - přechod z HTC Touch Cruise?
    Od dvsole_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-11-2008, 15:44
  3. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32