Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Olejová skrvna pod displayem

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Zdravím,
    dneska se mi na mém D2 objevila jakási olejová skrvna pod displayem. nemáte někdo zkušenost co stím? díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Zašli na reklamáciu, mne prišiel opravený Diamond minulý týždeň opravený, olejová škvrna odstránená. Popri tom sa inak objavil prach v ľavom hornom rohu displeja, takže odstraňujú aj to...

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Nelze to nějak opravit doma, mám tam Eržiku,takže jsem přišel o záruku a nechce se mě to předělávat.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

1. Tohle se tu řešilo v několika vláknech - stačilo jen trošku hledat.
    2. O záruku si pochopitelně nepřišel. Pokud je zařízení jinak funkční, tak tam jen jednoduše naflashuj nějakou originál/oficiál ROM vydanou výrobcem. V případě, že máš brandované zařízení, tak pochopitelně ROM vydanou mobilním operátorem. Ale to bys měl vědět sám, co jsi tam měl, když jsi to zařízení kupoval.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

JJ není problém stáhnout oficiální ROM od HTC, stím si poradím ale při Flashování jsem udělal i Hard SPL, tím se záruka neztrácí?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ztrácí, takže tam musíš dát ještě original SPL ...

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Tak se mi stalo totéž na MDA Compact V, obdélníková skvrna přes půl displeye a navíc mi telefon občas nereagoval na dotek prstu. Respektive reagoval tak že popojel 3 řádky nahoru a zase zpět místo aby spustil danou ikonu. Dal jsem to minulé pondělí na reklamaci i s flashnutou EržikouD2 ver. 3.0. Tak sem zvědav jestli mi to opraví nebo hodí na hlavu pro ztrátu záruky. Dám vědět jak to dopadlo.

Edit: Reklamaci mi v T-mobile vyřídili kladně, tedy telefon mám opravený. Je vyměněná dotyková vrstva a do telefonu je nahraný originál T-mobilí software s WM 6,5. Jen mi trochu zklamalo, že na přední sklo nenalepili ochrannou fólii, která tam před opravou byla. V prodejně se s tím odmítli zabývat s odůvodněním, že ochranná fólie není zapsaná v reklamačním protokolu jako předané příslušenství. Tak si to při předávání do opravy či reklamace ohlídejte. Originál fólii mi ani neprodali, že je prý ani nevedou a nemůžou objednat. No a já hned jak přijdu domů, naláduju do founa zpátky Eržiku :-) .

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Přidám vlastní zkušenost. Také jsem měl olejovou skvrnu. SW jsem měl novější 2.16.479.1, ale ze stránek HTC podpory čili legální.
    Přístroj jsem odesílal do VSP Data poštou 10.1. dorazil dnes 18.1. přes DPD. Opraveno v záruce a nahraný nejnovější SW verze 2.53.479.3
    Z mého pohledu naprostá spokojenost. :yes:

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Ještě jeden postřeh, teď po flashi Eržiky nechali mi telefon odemčený, je tam SPL Olinex. Tak sem ho aspon nemusel odemykat.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Ahojky,a kde se da stahnout,sehnat original SPL?Chtel bych poslat HTC na reklamaci,a chci tam dat origo Windows,a uzamknout,zaruka je u alza.cz,ma nekdo nejake zkusenosti?

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Všechno to je popsáno na xda-developers

Podobná témata

1. Prach pod displayem
    Od Mist_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-10-2011, 16:50
  2. olejová skvrna trochu jinak