Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Touch Pro - posledne preflashovanie

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Ahojte, tak rozhodol som sa ze dam este sancu tomuto kusu šrotu (inak sa to za tie 2 roky služby nedalo nazvať) a posledny krát ho preflashujem.
    Vzhľadom na to že naposledy som novú ROM flashoval pred vyše rokom a posledne 3 mesiace som bol mimo internetu, nesíham už sledovať vývoj ROM pre toto zariadenie. Preo Vás prosím o radu o to akú ROM (kludne aj trochu staršiu verziu) a akú verziu rádia mám nahodiť preto aby:
    a) Čo najdlhšie vydržala baterka - nutná podmienka a zároveň moja najvačšia výtka k tomuto telefónu
    b) Fungovala v pohode GPS (v tomto bol ten telefón katastrofa)
    c) Fungovali v poriadku dátové prenosy (EDGE)
    d) Bol telefón čo najsvižnejší a najstabilnejší, úplne rád by som privítal ROM bez "Touch - flo", resp. "Sense", používam vlastné nastavenia
    e) Fungovali v poriadku elementárne funkcie ako telefonovanie, písanie sms, internetový prehliadač (opera mini), budík aby budil a vlastne všetko tak ako má
    Vrelá vďaka za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Ak sa nemylim tak s najlepsou vydrzou bolo nieco s WM 6.1. takze asi link
    inac bys om mzono odporucal TAEL...S najnovsim radiom nemam problem s GPS.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-04-2009, 13:14
  2. Koupit HTC Touch Cruise (HTC P3650) nebo HTC Touch Diamond?
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 19:32
  3. QTEK8310 - preflashovanie, zamrza
    Od vklacan_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 16-01-2006, 13:01