Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: SPB Diary 2.7 a HD Mini

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zdravím všechny příznivce SPB Diary, funguje Vám korektně SPB Diary 2.7 na HD Mini? Když v SPB Diary něco změním v nastavení, tak už nenaběhne. Vše ostatní však funguje OK. Na stránkách píší podporu Windows Mobile 6.5.3 Professional Only official ROMs supported. HD Mini mám od O2. Jaké máte zkušenosti vy a jak jste to popřípadě vyřešili?

Díka za vaše reakce.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak jsem nahrál poslední verzi ROM a nic se bohužel nezměnilo. Nicméně jsem alespoň vysledoval, kdy se to děje, jak tomu předejít a jak to popřípadě opravit. Zatím se mi to projevilo vždy, když v nastavení změním několik parametrů naráz. Pokud upravím je jeden parametr a dám uložit, je to OK. Pokud se vám tedy SPB Diary již nezobrazí, (nejde obnovit jeho vypnutím a znovuzpnutím, nenaběhne po SR a přeinstalace pluginu také nepomůže), jedinou možností je znovu načíst soubor s nastavením (možnosti - nástroje - obnovit nastavení).
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. SPB Diary na WM6.5
    Od rriha v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 25-03-2010, 16:17
  2. SPB Diary
    Od rriha v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 16-03-2010, 18:27
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-02-2010, 17:51