reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Téma: Článek o LG Optimus 7 a Windows Phone 7 stažen na žádost LG

6.10.2010 06:12
Pavel KozaJen pro vysvětlení - před chvíli jsem byl požádán ze strany LG o stažení mého článku o LG Optimus 7 a Windows Phone 7. Jelikož šlo o předprodukční model a oficiální zápůjčku, mají na to plné právo a já jejich žádosti vyhověl. Důvody bych nerad rozebíral, snad jen napovím, že o to víc začnu pracovat na urychleném spuštění webu o všech ostatních platformách...:)

Omlouvám se čtenářům, článek bude publikován až z Redmodu mávnou zeleným šátkem, možná v pondělí, možná koncem října. Děkuji za pochopení.
7.10.2010 12:47
TheMelinŘíkal jsem si jak dloho tu vydrží, nedávno se něco podobného stalo na mm.
7.10.2010 12:54
Pavel KozaJo, to bylo ještě předtím, než to půjčili mě, ale na MM prej vadilo jen to video... Nevím, pravý důvod není důležitý, prostě se to někomu nelíbilo...
7.10.2010 12:56
TheMelinJá myslím, že ty co to zajímá, to měly stejně dávno přečtené ;) takže tvá práce nebyla zbytečná. Mě se to líbilo.
7.10.2010 10:08
Zdenek MalinskyCopak o to, článek byl hezký, ale jeho výsledek a hlavně diskuze pod ním nebyly moc přívětivé. ;)
7.10.2010 11:18
bobo.4150.skKeby páni a dámy v Redmonde dbali na názor svojich dlhoročných zákazníkov, tak by ich produkty v oblasti mobilných zariadení neboli také, prepytujem, prešľapy :) Takto riskujú, že odmietaním konštruktívnej kritiky hodia na trh produkt, ktorý následne s veľkou slávou stiahnu. Však, KIN?

pssst, nikomu o ce4you nehovorte, lebo ho zakážu...
7.10.2010 11:28
Zdenek MalinskyJá to vidím tak, že starý dloooooouholetý štamgasti utečou (tedy pokud již nemigrovali na jiný OS) a nových se zase tolik nepřivalí. Co jsem měl možnost vidět, tak zas tak kůl ani hustý to pro mladý tedy není a pro nás mladé-pokročilé to už vůbec není nic, z čeho bychom mohli/měli mít úniky do textilu. ;) Budu se opakovat, ale je to ještě větší zklamání, než jsme doufali.
7.10.2010 01:43
NetchumLG Optimus7 mě ani trošku nenadchnul, spíš mi přišel dost ošklivej ale to je jen subjektivní dojem z videa na MM, třeba je real lepší.
Podle mě je to divný pokus navnadit a držet nás v nejistotě jak to vlastně bude fungovat a co všechno to bude umět nebo spíš neumět.
Půjčit to novinářům, nechat je s tim hrát, napsat a natočit o tom článek, nechat to pár dní viset na netu a pak žádat ztažení? co to je za blbost?
Zdeněk mi odpověděl na mé dotazy za což mu velice děkuji i když mi z toho bylo ouzko:(
Pokud to tak opravdu bude (stále v koutku duše doufám, že to není pravda) tak jsem na 99,9% rozhodnut prchnout k jinému OS. 7 let S WM není málo, byl jsem vždy spokojen, 6.5mi vyhovuje a doufal jsem že 7. bude ještě lepší a oni vytvořej takovejle paskvil?!
jsem zvědavej na výsledky prodeje telefonů s tímto Redmondským zázrakem.
Doufal jsem že se WP7 trošku přiblíží Windows pro PC (samozřejmě v rámci možností) ale z toho co jsem četl je to podle mě spíš S40 od nokie:((
Pokud bude finální produkt skutečně takový, bude to podle mě velké faux pas a poslední hřebíček do rakve mobilní verzi MS
8.10.2010 11:38
bjirkaŽe by opět opisovali: marketing alá iPhone? Jakoby únik - neúnik? Tak nějak mi to připadá. Aby se nepřepočítali: co platí na jedno stádečko nemusí jinou skupinu (teda mimo zemi neomezených možností - tam platí jiná pravidla) vůbec zajímat.