Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Samovolné vytáčení hovorů

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Čau lidi,

mám takovej zajímavej problém, možná se to už řešilo možná ne, nevim, nenašel jsem to. Takže o co de. Když jdu ven často si pouštím hudbu do sluchátek, přes fakt vymakanej přehrávač Nitrogen. Ten šlape jak hodinky, jenomže když si mobil zamknu a dám si ho do kapsy, tak se mi prostě občas vytočí poslední odchozí/příchozí hovor. Už mě to fakt jebe, udělá mi to třeba i 10x za sebou během 5ti minut. Pak to třeba ustane na nějakou dobu a pak zase. Napadlo mě jestli to nebude otřesama nebo tak něco, ale pochybuju. Jinak na sluchátkách mám vykuchaný a vykastrovaný tlačíko, protože to mi taky vytáčelo hovory a ani programy tomu nezabránili, jen částečně, ale to až jindy. Takže sluchátka jsou z kola venku. Snad na to někdo kápnete v čem je háček.

Díky za všecky rady!
    McDan
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Nikdo nic?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Skús iný prehrávač hudby - ja používam S2P v kombinácii s S2U2 a som spokojný. K žiadnemu náhodnému vytáčaniu nikdy nedošlo...

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Zkusil jsem další 2 přehrávače a zjistil jsem, že hovory se mi stále vytáčí. Dnes se mi jeden dokonce vytočil ještě před spuštěním přehrávače. Takže chyba bude nejspíš v mobilu nebo konektrou mini USB, protože bez něj se mi to ještě nestalo.

Díky za rady

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Jj, asi tam bude nějakej zkratík.. Zkusil bych pro jistotu i jiný sluchátka (a třeba i s funkčním tlačítkem).

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Jelikož nemám žádný jiný sluchátka a už vůbec ne s mini USB, budu nucen hodit mobil na reklamačku.. A to se mi vůůbec, ale vůbec nelíbí

Každopádně dík za odpověď

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 09:28
  2. iPAQ 614C - samovolné vytáčení hovorů
    Od svenhassel v sekci iPAQ 6xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-01-2009, 08:44
  3. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-12-2008, 20:08
  4. Hlasové vytáčení