Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nechce naběhnout systém

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Mám tento "vergl" cca. 6 týdnů, zakoupen u T-mobile CZ a stalo se mi to, že telefon po zapnutí se dostane k nabídce zadání PIN kódu a dál už nic, ať zadám PIN nebo dám storno, nemá to vliv, pouze uprostřed obrazovky se roztočí čtyři barevné tečky jako že to "pracuje" a na displeji svítí nápis Systém čeká..... S telefonem jsem spokojen, snad jen jednou mě vypekl a zamrznul, nezbylo než vytáhnout baterii. Nyní toho moc na vyzkoušení není, to málo nezabírá. Poradíte??
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Co hard reset? Smaze se nastaveni, kontaktni seznam, zpravy...telefon bude ve stavu, jako pri zakoupeni.

Pokud ani ten nepomuze, tak uz asi jen reklamace.

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Tohle se mi stalo pred mesicem, nebylo to samovolne jen jsem opakovane zkousel rozhodit nejaky program tusim G.alarm.
    Jiste pomuze hard reset ... alespon jsem vyzkousel zalohovani. Me hard reset na to pomohl.
    Tohle preinstalovani asi bude potreba delat pravidelne pokud se v tom clovek pokousi nahravat ruzne super programky .... podobne jak na PC

Podobná témata

1. HTC touch pro nechce naběhnout
    Od BOOMBAXXX v sekci Touch Pro
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-06-2011, 21:42
  2. MDA PRO sa nechce synchronizovat
    Od bobby333 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-09-2009, 17:59
  3. Qtek 9100 / Vario - Nechce naběhnout
    Od 99rk_ce4you v sekci Zbývající PPC