Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: WM 6.1 pro D2

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

1. HR si ted opravdu nejsem jistej, dělal jsem to dlouho do noci - udělám to tedy nyní raději znova - k tomu tedy tyto dotazy
    a. mám to fleschnout radeji znova, nebo nevadí, že jsem to cca dva dny používal a mám tam už data (o ty když přijdu nevadí, mám zálohu)
    b. je HR tlačítkama a HR tento :Using HTC Diamond 2 Clear Storage
    If you can access the device settings, you can use Clear Storage to reset your device back to factory default settings.
    1. Tap Start > Settings, and then tap All Settings.
    2. On the System tab, tap Clear Storage.
    3. Enter “1234” and then tap Yes.

rovnocený ? nebo jsou mezi nimi nějaké rozdílnosti ?

Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

No,po flashnutí nové ROM je lepší udělat hned HR a až potom začít sypat data,udělej to raději znova a nejlépe tam úplně znovu nahrej všechna data,doporučuju zpočátku jenom nahrát kontakty a až po pár dnech používání pokud Ti telefon nebude zlobit,tam pomalu nasypej třeba po deseti programech všechno ostatní-10 programů-záloha,dalších deset,zase záloha...a tak dokola,je možný,že Ti ten problém se zamrzáním způsobil nějaký program a nevíš o tom,takhle na to přijdeš.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Zdravim, funguje nejaky jiny zamek telefonu nez ten puvodni na win 6.1. nasel jsem jen S2U2 ktery maka,ale chtel bych jiny?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12