Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SMS sender via GPRS

Marunka_ce4you (5)|7.6.2002 00:19
Hledam programek, kterym bych mohl posilat SMSky s vyuzitim GPRS. Jde to obejit posilanim zpravy mailem, ale neni to ono.

Poradite zacatecnikovi?
topesto (71)|11.6.2002 12:28
Nejsem si jist, jestli je něco takovýho u našich operátorů možný. Spíš bych řek, že ne. Proč neposíláš SMSky jako SMSky? Kvůli ceně?
Marunka_ce4you (5)|11.6.2002 16:09
Urcite je to mozne, kdysiva jsem pouzival programek na posilani SMSek z pocitace, umoznoval psani dlouhych SMS, pozdejsi odeslani SMS, volby nekolika statu a obsahoval adresar...
Opravdu moc dobry nastroj.

SMSky bych rad posilal timto zpusobem i z iPaqa, pr. se na nem vyrazne lepe pisi a hlavne kvuli cene.

Kdysiva jsem zmeril, ze do 1kB prenesenych dat se vejde 5 SMS po 160 znacich.
Pak by me tech to 5 SMS vyslo na nejakych 0,03 Kc (pouzivam Eurotel GPRS), oproti 30h/SMS coz je nejlevnejsi mozna volba u Oskara to snemena, ze za svuj tricetnik poslete jednu SMS a ja jich poslu 50!

Rozdil oproti tarifum Eurotelu kde je SMSka za 2,50 je jeste mnohem znatelnejsi (416 SMS za 2,50). Eurotel je moji volbou, pr. ma v mistech kde se pohybuju nejlepsi signal a moje hovory jsou vesmes pouze do jeho site, ale SMSky pri moji frekvenci docela lezou do penez...
null (0)|11.6.2002 18:25
Co takhle radeji pouzivat ICQ, Messenger, atd...
Marunka_ce4you (5)|11.6.2002 20:13
ICQ jsem nainstaloval, ale jelikoz tam mam nejakych 400 uzivatelu v contact listu, tak mi to docela sosa pri pripojeni...
Konkretne mi to za pripojeni sosne takovych 50k.

nevite treba o necem jako je na PC Miranda? Ktera sosa tech dat mnohem mene...

Jinak Messenger neznam, co je to zac?
null (0)|11.6.2002 23:23
Yahoo Mesenger

Nebo treba Jabber, atd...