Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozhovor s Reném Reyzlarom z MS o Windows Phone 7 na MobilMania.sk

Pavel Koza (4761)|19.7.2010 10:42
http://www.mobilmania.sk/clanky/windows-phone-7-bude-na-jesen-aj-u-nas-rozhovor/sc-3-a-1123671/default.aspx

Zajímavý rozhovor s Reném Reyzlarom, Mobile Solution Managerom CEE z Microsoftu (nejen) o Windows Phone 7. Pokud odfiltrujete tradiční PR formu, dozvíte se i pár novinek.
tombik_ce4you (116)|19.7.2010 11:29
Tak to vypada ze multitasking by mohl byt :) No hlavne ze WM 6.5 budou jeste nejaky cas podporovat. HTC by mohlo poradne udladit Sence a mame zas na chvili od ocekavani WP 7 pokoj :D

Ale ten system plateb prostrednictvim operatora se mi moc moc libi. Z velke casti pouzivam hlavne freeware. A to bych si treba Resco Explorer velmi rad koupil, ale jsem liny vymyslet jak za nej zaplatit. Tak jsem radeji nasel jen nejake rozsireni pro pruzkumnika a jedu na nem. Kdyby mi byl nauctovan k tarifu tak uz ho mam doma :) Takze tohle je podle me opravdu vyborny krok, snad se jim to povede domluvit s operatory.
zivan (615)|19.7.2010 12:19
Sice trochu OT...dneska staci mit platebni kartu s povolenym placenim na netu a vytvorit si PayPal a clovek zaplati skoro vse :) Ale souhlasim s tim, ze kdyz to clovek nema a jeste se nechce... :D
tombik_ce4you (116)|19.7.2010 21:46
Presne tak, nemam a nejak ani nemam zapotrebi. Kvuli dvema aplikacim je to trochu moc prace, obvzlast kdyz se da najit jakz takz vyhovujici freeware.
Zdenek Malinsky (9781)|20.7.2010 10:08
Jaky Sence ma HTC ladit? Nemyslis Sense?
tombik_ce4you (116)|21.7.2010 12:16
Jasne ze myslim Sense , :D Ja a moje pozornost pri psani, kdyby si nekdo procetl me prispevky tak by byl asi zdesen. Diky za upozorneni