Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Flash na původní ROM

Nováček
    Registrace
    May 2007

Tak to zkouším , problém, je v tom , že se Diamond totálně přehřívá. Mám ho položený na kostce ledu a chladím ho při stahování tohoto souboru. snad to vyjde a půjde to .Stáhnout přes Wifi 150Mb je docela dost, v těchto podmínkách.
    Tak jsem soubor DIAMIMG.nbh stáhnul.Po stažení je jen ikona windows a když na danou ikonu klepnu, zobrazí se hláška, že k souboru DIAMING není přidružena žádná aplikace,nejprve spustit aplikaci a poté v této aplikaci otevřete tento soubor.
    A teď k tomu BUTLOOADERU. Udělám toto:. soft reset + drž dohromady tlačítko ztlumení hlasitosti (Vol_Down) a tlačítko zpět <- (to v pravo nad sluchátkem) a drž je do té doby než se objeví bootloader. následuj instrukce : zobrazí se bílý podklad, v něm nápis: ,,Trigger USB host".
    Připojím USB a zobrazí se hláška ,,Retry Enter USB", čímž jsem pochopil , že není spojení s USB.
    Tak prosím , jak postupovat dále k úspěšnému FLASHI ??????
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Prosím tedy o radu , jsem už z toho zoufalý.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Dělal jsi před instalací eržiky MTTY???

Já osobně bych napřed zkusil hard reset (vol- + potvrzovací střed + reset) tlačítka dlouho podržet. Možná už toto ti vyřeší tvůj problém...

Pokud ti to nepomůže, tak jestli dobře chápu, tak už sis přes wi-fi stáhnul původní romku. Soubor diamimg.nbh musíš nahrát do Internal Storage (přímo, ne nikam do nějakého adresáře). Se souborem nic jiného neděláš...

Pak udělej nové nahrání systému - stiskni a drž vol- + šipku zpět + stylusem stikni reset (tlačítka pořád drž).
    Zeptá se tě to jestli chceš nahrát novou romku, to potvrdíš tlačítkem zapnutí...

Následně se ti nahraje nová romka..., po nahrání pro jistotu udělej ještě hard reset (viz výše...)

Nováček
    Registrace
    May 2007

Bohužel se mě to na nic nezeptá, Po stisknutí toho trojhmatu..vol-, + šipka zpět+ soft reset ,naběhne BOOTLOADER a hned nato se zobrazí šedá plocha a v ní nápis..Trigger USB host. Ať zasunu USB kabel , nebo ne a zmáčknu zap/vyp., potom se zobrazí červená hláška...Retry Enter USB.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. MDA Coimpact - původní T-Mobile flash
    Od mac_hal_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 16-02-2006, 16:32
  2. Původní OS 2002
    Od Telefonservis v sekci Motorola
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-04-2005, 14:43