Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 46

Téma: Android a HD2

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Pouzivam oficialni ROM v 1.77 a mel bych dotaz.
    1. kdyz chci nahrat Radio tak musim tel odemkonout tak to udelam pomocí HSPL návod zde :
    Kód:
    http://wmmania.cz/clanky/navody/hd2-hspl-2/
    2.poté tam nahraji jiné Radio tak bych zvolil toto: 2.15.50.14 - Nová RadioROM pocházející z oficiální WWE ROM ROM 3.14.492.2.

Otázka zní při odemikání pomocí HSPL jakou mám vybrat verzi HSPL jak je v návodu v kroku 5 aby mi v pořádku fungoval oficiální wm a zda s touto verzí radia bude vše v naprostém pořádku... děkuji za odpověd
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Existuje už i novější HSPL3: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=6891358&postcount=1893
    Jinak já zvolil nejvyšší verzi HSPL, jelikož taky používám nejnovější RADIO rom a i WM mám nějaký hodně nový neoficiální build.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

a já když mám ofic rom tu 1.77 pro t-mobile tak mi pojede v pohode..??? když tam dam to HSPL nejnovější a i radio

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Já nemám T-mobile, ale verzi z volného prodeje, ale na XDA se T-mobile objevuje často, takže to zřejmě dost lidí používá (Androida myslím), takže to podle mě bude bez problému, ale zaručovat se ti za to nebudu ;-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Na XDA se mysli T-mobile, ale americky! ptz jeho verze HD2 je krapet jina. A ostatni jsou stejny, takze zadny problem urcite mit nebudete.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Včera se konečně povedlo zdá se odstranit problém se zamazáváním při rychlejším pohybu zařízení. A já dnes aktualizoval spousta sekcí na mém mini webu o HD2.

Zase se u mě ale objevila nová chyba (patrně od Hastarin 8.X kernelu). Stane se to, že process smd_tty začne skoro na 100% vytěžovat CPU a musí se restartovat :-(

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

tak včera jsem provedl HSPL nahodil nejnovější rom a dal tam androjd, jsem sním 100% spokojen az na jendu maličkost, kdyz ho zamknu a následne ho chci odemknout tak musím chvíli čekat než se displej rozsvítí cca 3 sekundy... nevíte jak to udelat aby to bylo hned..?? děkuji

jedná se o tuto verzi:
    Kód:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=859817

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Tak uz je to tu-plnohodnotný Android,,proste parada.Vice zde: http://wmmania.cz/clanky/navody/jak-...id-do-htc-hd2/

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Udělal jsem dle návodu WmMania a vše chodí supr, jen jsem musel použít Notebook s WinXP. Visty si neporadily s instalaci ovladače USB.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Citace Původně odesláno od HelaPC
    Udělal jsem dle návodu WmMania a vše chodí supr, jen jsem musel použít Notebook s WinXP. Visty si neporadily s instalaci ovladače USB.
    Instaloval jsem to z WIN7 a bez problemu.

autobus_ce4you
    Guest

Dobry den ,naistaloval som plnohodnotný Android a pri telefonovani sa my stava ze hlas znie ako robot .Ako to odstranim? dik

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Na roboti zvuk mi pomohlo jeste jednou nahrat SPL, sice mi to ukazovalo 2,08, ale potom co jsem to prehral mam zvuk normalni. A nasel sem ruzny android romky pro HD2 na http://android.hd2roms.com/

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od autobus
    Dobry den ,naistaloval som plnohodnotný Android a pri telefonovani sa my stava ze hlas znie ako robot .Ako to odstranim? dik
    vytoc cislo,zapni hlasity odposlech a po par vterinach zaves.vyzkouseno,funguje.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Asi jsem úplný tupoun, ale ani podle odkazu v úvodu tohoto vlákna nejsem schopen najít funkční odkaz na stažení haret.exe. Než WM na svém HD2 definitivně opustím, rád bych si Androida vyzkoušel jako dualboot. Nemohl byste mi ho někdo nasdílet nebo poslat odkaz?
    Díky moc

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Ahoj.
    Hodil jsem si také android do telefonu, ale mám problém s tím, že velmi špatně slyším toho s kým telefonuji. I přes to, že mám hlasitost na maximum, je hovor velmi tichý. Nevíte někdo jak tohle opravit? Jak jsem někde venku, tak nemusím hovor ani zvedat, vím že toho kdo mi volá neuslyším.
    Díky

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Android
    Od rriha v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 01-12-2010, 12:34
  2. Android vs. WM
    Od lubos.rimal_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 07:08
  3. Android na TP2
    Od Bobanovicz_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-02-2010, 14:59
  4. Android 2.0 do HTC HD
    Od nwagner v sekci Touch HD
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-12-2009, 09:39
  5. OS Android
    Od gymko v sekci Fujitsu Siemens Computers