Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 41

Téma: Windows Phone 7...otázky a odpovědi

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Priatelia. Neviete nahodou ako to bude s navigaciu v nových WP7 od začiatku predaja? Bude sa dať použiť pristroj s WP7 ako navigácia? Skype, Tom a podobne. Dik.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Skype ani Tomtom k dispozici není na Marketplace. Je k dispozici placená aplikace pro Google Voice "GoVoice" 2,49 GBP. WP7 má v základu Bing mapy podle kterých na prezentaci nějaká navigace probíhala...ala Google maps.

Poslední dny se Marketplace hodně plní...z původních 4 free aplikací je dnes cca 50. Placených je víc, ale dají se zdarma vyzkoušet s limitací.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Doporučuju všem, abyste dali WP7 šanci. Ne vše vám asi sedne na začátku, ale časem něco z toho dokonce oceníte. Zvykl jsem si téměř na vše, kromě absence copy&paste a sdílení připojení (wifi tether)....Microsoft si myslí, že ošetřil vše a my se bez c&p obejdem, ale to se mu asi nikdy nepodaří. V prezentačním videu je myslím zmínka, že c&p bude integrován začátkem 2011. Co si myslí o sdílení připojení mi není jasné...nenapadá mě nic jiného, než že mě chce nasrat.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

No, já se obávám, že než to u nás vůbec začne, pak než se všechny služby zase trošku v rozumné podobě rozjedou, tak velká většina starých uživatelů bude pryč. A navíc pro nové a mladé to zase není a nebude dost cool, crazy ani hustý, takže budou mít spíš iPhone a Androida. Pokud to nepodpoří operátoři mnohem výhodnějšími tarify, tak se obávám nejhoršího. MS věci, kvůli kterým zatím zůstáváme a nepřecházíme (today, sdílení netu, copy/paste atd. - snad už vše bylo několikráte vyjmenováno) totiž zcela nelogicky zazdil. A sorry, "chytrý mobil", který neumí ani zkopírovat číslo do již rozepsané sms, to si můžu vzít korunovou Nokii. :no:

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Je to revoluce v myšlení a v používání smartphone...a nezačal jí Microsoft i když v tom boří další hranice. WP7 porazí jakýkoliv nativní systém mobilního telefonu (LG, Samsung, Sony-E i Nokia) svou ovladatelností a snadným přístupem v základních komunikačních kanálech (telefon, sms, email a sns je prostě to nejlepší co jsem dosud viděl a zkusil). Zda bude soupeřem pro Android a OS-X ukáže trh....já si myslím, že s přehledem a že oba se mohou od WP7 v něčem učit. WM6.x prohráli svou bitvu už s Androidem, je tedy zbytečný pokládat si otázku, zda je porazí WP7.

Registrace
    Mar 2004

Revoluce? Možná tak "krokvpředpětkrokůvzad", ne? :? :sarcastic: ProKristaPána, co je na tom revolučního:?: Jsme my dluholetí uživatelé PocketPC a Windows Mobile idioti, že je to pod naší rozlišovací úroveň a vidíme tak jen samá negativa? Mě to LG s WP7 přišlo jako můj prastarý Palm Pilot (ne od Palm, ale ještě od US Robotics) - sice to běželo na tužkové baterie a mělo jen černozelený displej (128 tisíc odstínů šedi ), ale na rozdíl od WP 7 mělo aspoň úkoly (to zcela nechápu-kdyby MS Exchange úkoly nepodporoval, ale takto?).

Můžeš mi tedy ty nebo někdo jiný vysvětlit, v čem je WP7 tak inovativní a co konkurence ještě neumí nebo ne tak dobře:?: :?: :?:
    Možná jsem tam několik geniuálních věcí přehlédl, ale ve spoustě věcí mi počínání MS připadá, jako taktický ústup německé armády od Stalingradu, až k Berlínu.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Musím říct, že po chvilce s WP7 jsem měl podobné pocity. Obávám se ale, že moje výřečnost těžko zastoupí tvojí vlastní delší zkušenost. Nebo je možný, že už jsem se moc vzdálil od doby, kdy mě rozlehlost a složitost WM6 oslovovala.

WP7 je revoluční ve zjednodušování všeho co s dnešním telefonem, jak sám píšeš, 95% lidí na týhle planetě dělá.

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    No, když to tak vezmu, tak jsem PDA zredukoval na trošku mobil a sms + sync s exchange/PIM/RSS/internet. Takže mi může vyhovovat prakticky každá platforma.
    Pokud to je stále aktuální, tak by WP7 u tebe mohly uspět.

OneNote v kombinaci s Kalendářem mi přijde zajímavější, než Úkoly a Kalendář.

Tohle jste asi viděli: Microsoft and AT&T Press Conference on Windows Phone 7

btw rychlost psaní de la Vegy na tom zařízení 22:40 je hustá, ale s wp7 nějak zjišťuju, že reálná...na touchscreenu!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Toť som čítal na windowsphonethoughts, že Illium pripravujú verziu eWallet aj pre Windows Phone 7. Čo som ale predtým nevedel, alebo som nejako nepostrehol :sarcastic: je, že nebude možné synchronizovať súbory medzi telefónom a desktopom. A že je možnosť, že elektronická peňaženka bude synchronizovaná cez cloud... No neviem, ale posielať takýto súbor, aj keď silne šifrovaný, kadetade po internete...
    Na druhej strane, keď som videl ten nový Dell, tak by som veľa rád videl Windows Mobile 6.5 na ňom Proste chutné zariadenie a bars použiteľné...

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tá čestina sa bude dať nainštalovať dodatočne?
    Pokial by na nebrandovanom telefone, kupenom napriklad v Sunnysofte nesla nainstalovat tak by som sa asi stratil v systeme.
    Ta štandardná Google maps navigacia nahradi plnohodnotne beznu navigaciu ako je Igo? Aspon do času, kým nebude Igo pre WP7?

Ktoré obmedzenie z tohto zoznamu sa podarilo do oficialneho uvedenia odstranit?
    - Žádný systémový správce souborů
    - Nemožnost přenosu souborů pomocí Bluetooth
    - Zařízení nepůjde připojit k PC v módu čtečky karet (USB Mass Storage)
    - Omezení dostupnosti aplikací třetích stran
    - Chybějící podpora Flashe a Silverlightu v prohlížeči
    - Velká závislost na softwaru Zune pro správu souborů a synchronizaci
    - Žádné video hovory
    - Nemožnost nastavení vlastních vyzvánění
    - Hudební přehrávač neobsahuje ekvalizér
    - Chybějící podpora multitaskingu
    - Chybějící funkce kopírovat/vložit (počítá se s ní v budoucnu)
    - Chybějící podpora DivX / XviD videoformátů (pouze možnost převedení na podporovaný formát přes software Zune)
    - Nemožnost zdarma používat GPS navigaci (Bing maps)
    - Nemožnost sdílení mobilního internetu (zařízení nepůjde použít jako modem)
    - Zařízení s WP7 nebudou obsahovat slot pro paměťovou kartu.
    - Zpočátku prodeje nebude v ČR dostupná česká lokalizace a nebude možné stahovat placené aplikace.

Este dotaz...neviete ci ma HD7 to sklo tvrdené? Niečo ako HD2.Nikde som sa nedočítal o tom.

Registrace
    Mar 2004

Tak nevím :? na jednom nejmenovaném českém serveru mobil. cz se v jednom článku dočtu, že"
    "Microsoft zároveň potvrdil některé vlastnosti nových Windows. Specifikace systému například vyžadují, aby daný telefon měl pouze pevně vestavěnou uživatelskou paměť, žádný z představených modelů nenabízí slot na paměťové karty. "

A v jiném článku tam zase píší: "Vnitřní paměť na uživatelská data má dnes jen průměrných 8 GB, což vzhledem k microSD slotu ani trochu nevadí. V tomto ohledu je nový Dell unikát, ostatní zařízení s novými Windows možnost rozšíření paměti nenabízejí."

EDIT 15.10. 19:00

Tak mi bylo vysvětleno, že prorežimní server LžiDnes, jehož je mobil.cz součástí píše kraviny, resp. to asi blbě pochopil, protože microSD slot mají více méně všechna WP7 zařízení, protože je to levnější, než tam tu pamět dávat napevno. Jen žádné z WP7 zařízení tu kartu neumí vyměnit, tj. karta pochopitelně vyměnit lze, ale zařízení ji nepozná/nevidí.

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Niekde sa dočítam, ze browser v nových WP7 má flash a niekde pišu, ze nie. Viete niekto nieco blizsie? Ak nema tak to znamená, ze miesto, kde bude flashova animacia sa mi zobrazí cierné okno ??? Pretoze to by bol potom tento nový browser na tri veci...

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

zkusím odpovědět co vím

Ktoré obmedzenie z tohto zoznamu sa podarilo do oficialneho uvedenia odstranit?
    - Žádný systémový správce souborů ano, není....nechybí na rozdíl od Androidu
    - Nemožnost přenosu souborů pomocí Bluetooth ano, nelze
    - Zařízení nepůjde připojit k PC v módu čtečky karet (USB Mass Storage) ano, nelze
    - Omezení dostupnosti aplikací třetích stran zatím vše přes marketplace
    - Chybějící podpora Flashe a Silverlightu v prohlížeči flash na http://www.flashhry.cz/online-hry/Doom se nezobrazí
    - Velká závislost na softwaru Zune pro správu souborů a synchronizaci naprostá....zune je ale jen pro multimedia, updaty a pro přístup telefonu na net skrze připojení, které má PC (ne opačně)
    - Žádné video hovory ano, nejsou
    - Nemožnost nastavení vlastních vyzvánění ano, pouze default
    - Hudební přehrávač neobsahuje ekvalizér ano, neobsahuje, ale jde stáhnout aplikace
    - Chybějící podpora multitaskingu již jsem popisoval dříve, viz. klávesa zpět
    - Chybějící funkce kopírovat/vložit (počítá se s ní v budoucnu) 2011 snad
    - Chybějící podpora DivX / XviD videoformátů (pouze možnost převedení na podporovaný formát přes software Zune) zune vše zařídí, v přístroji se kodeky neřeší
    - Nemožnost zdarma používat GPS navigaci (Bing maps) ne, pokud ji někdo vyvine
    - Nemožnost sdílení mobilního internetu (zařízení nepůjde použít jako modem) ano, nelze
    - Zařízení s WP7 nebudou obsahovat slot pro paměťovou kartu. neobsahuje
    - Zpočátku prodeje nebude v ČR dostupná česká lokalizace a nebude možné stahovat placené aplikace. lokalizace nebude, ale marketplace je dostupný...platit půjde zřejmě přes US live id účet

Este dotaz...neviete ci ma HD7 to sklo tvrdené? Niečo ako HD2.Nikde som sa nedočítal o tom. htc nemám zkušenost, ale sensitivita a odolnost displeje u LG Optimus 7 je nejlepší co jsem zatím viděl...mobil x-krát s klíčema v kapse na cestě do práce bez poškození....displej u HTC TD2 jsem zrakvil za týden

Takže asi tak...vypadá to drsně a musí být jasné, že ty omezení jsou něčím jiným vyvážena. Řekl bych, že ce4you přijde s detailní recenzí, tak uvidíme.

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Takze WP7 je bez navigacie, prehliadač bez flashu...tak to začína fakt dobre...:no:
    Naozaj neviem, čím su tieto obmedzenia vyvážené. Mozná tou ozaj rýchlou reakciou a fakt dobrým ovládaním co som videl na videach.
    Ale dik za odpoved. Myslím, ze uz je kazdy fanda do komunikatorov, zvedavý na recenziu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Všechny tyto nedostatky více než vyrovná moudrý dohled soudruhů z Microsoftu,který bdí, aby se k vám nedostal závadný obsah. Ten zbyteček naprosto vyrovná geniální a všemi žádaný systém šíření reklamy. Děkujeme já si to fakt nekoupím.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Tak tohle je opravdu moc drsné, vlastně nic z toho čím já definuji smartphone nezůstalo zachováno :-(

No každopádně děkuji za informace

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. My Phone - synchronizace dat ve Windows
    Od Peter Stoličný v sekci Microsoft Windows Phone
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-09-2010, 20:23
  2. [Petice] Windows Phone 7 Series - We will not purchase locked down Windows Phones!
    Od anaxagoras_ce4you v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-03-2010, 21:21
  3. Budete programovat pro Windows Phone 7 Series?
    Od Pavel Koza v sekci Windows Phone 7
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-03-2010, 19:46
  4. Odpovědi na otázky, které jsem zatím nikde nenašel.
    Od anaxagoras_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 20-01-2009, 21:20