Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Nejde zvukove oznameni zpravy

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Mam koupeny D2 s WM 6.5. Problem je, ze kdyz mi prijde sms, tak je telefon zticha. Jen blika led. Na strance HTC je opravny balicek. Jenze tenhle neejde pouzit na WM 6.5. Na XDA jsem neco nasel, ale je to z roku 2009. Takze asi na WM 6.1. A anglicky moc neumim. Nemate nekdo reseni. Nechapu jak nekdo muze dat do obehu telefon kde, takova kravina jako zvuk prichozi sms, funkcni na kazdym telefonu, to nefunguje. A to jsem koupil az ted, coz jsem mylne predpokladal ze uz to bude vychytany. A ku*va neni. Lituji ty lidi, co si ho koupili jako prvni. Dekuji za pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2009

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Dekuji za radu. Ale registr mam tak jak se tam pise. Me led blika, a displej se rozne. Kvuli casove zmene profilu pouzivam PhoneAlarm. V 2.22. Posledni kterou jsem sehnal je phoneAlarm Pro v2.40 Final Build 415. Jenze u tehle mi tel. pri prichozim hovoru nechtel vibrovat. V2.22 ano. A v phoneAlarmu jsem zadal systemovy zvuk. A v systemu jsem vybral zvuk. To jen pro info. Snad ten bordel nedela Phone Alarm. Vazim si kazde rady. Ale odpoved typu.: za to mjuze phonealar , se mi nezda. Jeste jednou dekuji

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj

Stáhni si HD Tweak a v tomto software si to nastavíš. Funguje i na Diamnodovi !!!!

Podobná témata

1. Zvukové oznámení příchozí SMS, GPS, hlasitost sluchátek
    Od Pavel2_ce4you v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-11-2008, 22:36
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-10-2008, 10:58
  3. TT5 zvukove oznameni
    Od 99tky v sekci TomTom
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-02-2006, 20:20