Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Java hry

midiborec_ce4you
    Guest

Ahoj mam takovej dotaz. Mam pár oblibenych her v Jave v rozliseni 240x320 jenze kdyz si to chci pustit na HTC D2 tak je to jen takove male okynko a ani ovladat se to neda chci se zeptat jestli neexistuje nejaka aplikace ktera by to zvetsila a popripade i kdyzby tam byli sipky na ovladani pro dotikoví displej. Moc by me ta hra chybela v praci ji rad hraju kdyz se nudim. Diky moc vsem
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

nic stim nenadelas hry jsou tvoreny pro danny tip rozliseni - jsem zvedav jak bys hral hru s rozliseni 800*480 na na rozliseni 320*240 asi by sis nezhral - jedine si tu hru predelej na svoje rozliseni pokud vis jak na to

midiborec_ce4you
    Guest

No to prave potrebuju jestli se to da nejak zvetsit ? videl jsem nejakou aplikaci na zmenu rozliseni WM her ale na javu to asi nebylo jinak nevis jde nejak zmenit qwerty klavesnice na normalni ciselnou jak to ma normalni telefon ? kamarad ma omniu a tam si to normalne muze prepinat . Jsem novacek tak se omlouvam za takove otazky

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Co tohle, nepomůže to alespoň trochu? Na WVGA to nezvětší, ale na dvojnásobek ano...

Podobná témata

1. WM 5 a JAVA
    Od petula.71 v sekci Mio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-03-2007, 15:07
  2. JAVA na WM5
    Od black-eyed v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-01-2007, 21:14
  3. MDA II - java
    Od Fány_oldd v sekci Zbývající PPC