Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nabijanie

pufo_ce4you (113)|16.8.2004 10:00
Za kolko sa Vam nabije Loox 610 so standartnou baterkou? Mne sa nabije za 2 hodiny, potom ho zacnem pouzivat a v priebehu nejakych 15 minut mi klesne baterka na 90%. Potom sice drzi trosku lepsie, ale tych prvych 15 minut ma trapi. Preco to klesne tak rychlo? A preco sa mi nabije za 2 hodiny, ked niekde som cital, ze nabijanie Looxa trva 4 hodiny?
Pavlucha (1496)|16.8.2004 10:24
LEDka nabíjení mi přestane blikat (a začne svítit) rozhodně za méně než 4 hodiny. Myslím, že ty dvě hoďky jsou tomu odpovídající.

S baterkou je to těžký, protože Loox610 neumí měřit baterii po procentech, ale jen po desítce procent. Asi proto po chvíli skočí na tu 90% hodnotu.
laif.sax (19)|29.8.2004 22:33
jo to s tim skokem ze 100 na 90 mam taky, ale rekl bych ze to je jen nejaky nastaveni toho ukazatele, aby hodnotu zaokrouhloval dolu, cili hadal bych ze to umi merit i po procentech, nebo treba po dvou procentech, ale jakmile nema uz plnejch 100, tak skoci na nejblizsi nizsi stupen.. nebo mi to tak aspon pripada..

rozhodne sem si nevsiml ze by to byl nejakej problem ze by to ztracelo hodne z vydrze.. a mam ho presne dva mesice...
pufo_ce4you (113)|30.8.2004 08:43
OK, tak dik, trosku ste ma ukludnili :)
Neso (35)|20.1.2006 20:45
Dufam ze nerusim ale mam otazku ohladne looxa 420. nabijam prvy krat a v navode je pisane ze ma blikat zelena dioda a po nabiti ma svietit. mne vsak blika oranova. je to v poriadku alebo nie?
gard_ce4you (73)|20.1.2006 21:24
[QUOTE="Neso"]...mne vsak blika oranova. je to v poriadku alebo nie?[/QUOTE]

ANO, je to v poradku. Zelena blika pri zmeskanem alarmu/upozorneni,...
Neso (35)|20.1.2006 22:30
To je zaujimave pretoze v navode sa pise ze blika na zeleno pri nabijani. :? naco je navod ked ani nevedia rozpoznat farby pri nabijani? potom moze niekoho porazit a poda reklamaciu ze nieco nie je v poriadku. ale aj tak je fajn ze je vsetko v poriadku! aspon mozem pokojne spat. Dakujem!