Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Samovolné připování na GPRS

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Od dnešního poledne se mi PDA neustále připojuje na GPRS, a to ikdyž je připojeno přes Active Sync nebo WiFi. Ukončím připojení na GPRS a ihned se znova vytáčí... Pokud mě paměť nešálí, tak jsem nic nepřenastavoval.
    Nesetkal se s tím někdo?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To se asi bude těžko dohledávat, která aplikace jse viníkem. Buď můžeš laborovat nebo záloha - HR - obnova nebo místo obnovy čistou instalaci.
    Dalším možným řešením je aplikace NoData od MoDaCo.

gtz gtz je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Rumcajs79
    Od dnešního poledne se mi PDA neustále připojuje na GPRS, a to ikdyž je připojeno přes Active Sync nebo WiFi. Ukončím připojení na GPRS a ihned se znova vytáčí... Pokud mě paměť nešálí, tak jsem nic nepřenastavoval.
    Nesetkal se s tím někdo?
    U Energy / Tael to někdy měl na svědomí plugin- weather, který tahal aktualize z netu. Já používám NoData a jsem spokejený. Škoda, že se nedá nějakou aplikací nastavit jak se mají aplikace připojovat. Myslím tím v jakém pořadí, jak je to třeba u Symbianu.

Možná by stálo za to se kouknou do Task-manageru nebo do nějakého process exploreru , která aplikace je v tu dobu aktivní (pokud tam něco bude) .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

přesně jak píše gtz... mrkni do správce běžících procesů, tam to najdeš. bývá to nejčastěji počasí, rss čtečky, povolená synchronizace mailů. Pokud Ti jde o to, abys vysloveně nikdy nic nestahoval (např. protože nemáš datový paušál), použij MoDaCo NoData (některé romky mají něco takového rovnou implementováno) - tam se dá zakázat připojení natvrdo. vybereš jaký připojení a zakážeš ho. Pokud se budeš potřebovat připojit, stačí ho zas povolit...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

SPB Wireless Monitor Control Your Traffic, Save Your Money

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

pripadne doporucuji stisknout dlouze tlacitko pro hovor objevi se Communications kde mas mozna zapnuty Microsoft Direct Push. Alespon v mem pripade se mda chovalo divne a po vypnuti se uvedlo vse do normalu. Nemam ale Energy rom, tak nevim jestli ti tohle pomuze.

Podobná témata

1. samovolne pripojovani GPRS
    Od duffioso v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-12-2005, 11:01
  2. iPAQ hw6515 - samovolné připojení k GPRS
    Od Vlado1_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-11-2005, 14:58
  3. Datově neomezený gprs vs. gprs placeny po 1kb
    Od oskarmaniak v sekci + Komunikace & Synchronizace