Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace lokalizace Sunnysoft na OS Windows 7 a Vista

tomulinek (216)|20.3.2010 12:31
Ze ja *** si nenechal 1.48 a poustel se do 1.66 – a zejmena lokalizace od Sunnysoftu. Tri hodiny(!) jsem ztratil tim, abych prisel na fakt, ze lokalizace (na rozdil od ROM) nejde nainstalovat z Win7 (64bit.) ani WinVista, ale ze musim vytahnout stary rozbity notebook s WinXP. Ze se tohle delo v letech minulych, chapu, ale ze ma utilita konflikt i s novym (a dnes zcela standardnim) OS, to uz je ostuda jako hrom. Soptim, jdu se uklidnit sportem…

PS: Nepomhl ani XP mode pro Win7 (64bit.).

EDIT: Mate nekdo podobny problem? Uvazuji, zda to nemuze delat firewall v kombinaci s 64bit. verzi pocitace. Porad se mi nechce verit, ze by se to netestovalo (ale vloni jsem mel podobny problem na uplne jinem firewallu).
Feidi (1)|20.3.2010 18:07
Dopadl jsem temer stejne, ale nakonec jsem tam dal tuto cestinu http://old.wmmania.cz/downloads/HD2/leo_j_oem_iw100cz.armv4.cab a vse beha zatim normalne, i odesilani e-mailu.
Instalovano z Win 7 (64b).
Pavel Myslil (9)|20.3.2010 18:30
Dopadl jsem stejne, nainstaloval jsem cestinu z jineho PC s windows XP.
tomulinek (216)|20.3.2010 21:33
Trochu jsem doufal, že jsem se jen unáhlil, ale očividně nejsem sám. No, skoro to vypadá, že příští instalace lokalizací už budeme zvládat těžko (počítačů s XP šmahem ubývá, při kvalitě Win7 se není čeho divit)… A nebo spoléhat na ty neoficiální.
da.vid (2)|19.4.2010 10:01
Pánové ve Win7 stačí dát kompatibilitu s Win XP a vše OK:D