Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: POZOR na CTCursors .NET 1.0

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Na PDA Acer n10 + WM2003 + Sunnysoft čeština InterWrite Pro 8.4 dojde při použití programu ke zkolabování češtiny!! Ne při instalaci programu, ale při vlastním použití tj. při zavedení jiné pohyblivé ikonky z nabídky. Dojde totiž k přepsání knihovny smnidrv.dll!!
    Při pokusech přeinstalovat poškozenou češtinu se InterWrite brání s tím, že inkriminovaná knihovna je v použití a instalace nadále nepokračuje!! Knihovna standardně umístěná v adresáři WINDOWS se nedá smazat i když jsou všechna nastavení InterWrite vypnuta včetně programu INTERNAT ve start menu! Mě se osvědčilo inkriminovanou knihovnu přejmenovat (aaa.bb) kupodivu to jde (používám TotalCommander) a pak instalace proběhla OK. Po následném soft resetu jde i přejmenovaný soubor smazat bez problémů. Toto několikrát ověřeno na vlastní kůži.
    Možná to bude zlobit obecně, tj. kombinace WM2003 + InterWrite 8.4 i na jiných typech PDA.

Pozn. Před nedávnem jsem se v diskuzi na téma první vir na PDA zmínil o tom, že se množí případy mazání dll knihovny jiným programem a tím znefunkčnění původního programu. Zde je ukázka.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Používám s MDA II a češtinou od Moravie - bez problému.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

DPII + Leng taktez naprosto bez problemu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Wuffi
    DPII + Leng taktez naprosto bez problemu...
    Citace Původně odesláno od Butch
    Používám s MDA II a češtinou od Moravie - bez problému.
    Myslím, že je to problém pouze SS Interwrite

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Problem neni v cestine ale v nazvech souboru. Paradoxne pouziva program stejny nazev knihovny. Proto se zhrouti cestina. Jedna se o hlavni knihovnu lokalizace a pokud ji porusite je logicke ze prestane fungovat.

Soubory ktere jsou v pouziti lze smazat pokud je prejmenujete a nasledne smazete.

A poprosil bych Mr. eXDena o trosku min ironie

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Musim se eXEdena zastat - v jeho prispevku nevidim ani naznak ironie, myslel jsem ze bude ve smajliku, ale tam taky neni - normalni mrkajici smajlik...? Kde tedy je? Myslim ze eXEden pouze konstatoval fakt zrejmy uz z toho ze tu piseme ze s Lengem nam to tu chybu nedela, coz je ostatne opet konstatovani pravdiveho faktu a nevidim to jako narazku na SS ci InterWrite... :?:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Díky za info a platí tato premisa opravdu obecně? Vzpomínám si, že kdysi dávno jsem se marně snažil soubor přejmenovat a nešlo to (možná že jsem tenkrát z nepozornosti/nezkušenosti šahal na soubor v ROMce)
    Kód:
    Soubory ktere jsou v pouziti lze smazat pokud je prejmenujete a nasledne smazete

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Kleid
    A poprosil bych Mr. eXDena o trosku min ironie
    Mr. eXEden nebyl vůbec ironickej a jak už řekl Wuffi - zmiňovali tu LEng, tak jsem jen říkal, že je to ve spojitosti s SS Interwrite

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Erikt68i
    Díky za info a platí tato premisa opravdu obecně? Vzpomínám si, že kdysi dávno jsem se marně snažil soubor přejmenovat a nešlo to (možná že jsem tenkrát z nepozornosti/nezkušenosti šahal na soubor v ROMce)
    Myslím si, že platí. Nedávno jsem dělal to stejný ... DLL jsem nezkopíroval, nesmazal, ale po přejmenování v Total Commanderu, už najednou ano. Nevím sice, jak je vyřešeno sdílení a přístup k (používaným) souborům ve Windows Mobile, ale nepřijde mi to zrovna jako to správný chování ... Nicméně to funguje :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Bohužel v tomto případě to NEFUNGUJE?!: Protože mě zbylo v práci trochu volného času pokusil jsem se přeinstalovat češtinu, - knihovna jde bez problémů přejmenovat ale ne smazat!!! TCommander napíše že soubory (1) nelze odstranit a konec. No nic, nezbyde než aplikovat již nacvičený postup - viz výše (mám už praxi )
    Knihovna má nyní délku cca 20 kByte, zazálohoval jsem si jí a doma se na ní juknu - co že to v ní je. Porovnám s originální a dám zítra vědět.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Podle slibu>
    1. Knihovna smuidrv.dll není poškozena!! - není tedy na vině potíží!
    2. Program CTCursors .NET jak již samotná koncovka napovídá je napsán v C#.NETa tedy používá knihovny systému WM2003.NET
    3. TO BY MOHLO BÝT PŘÍČINOU PROBLÉMU. ( Tvůrci InterWritu tvoří aplikaci pro jednotlivé typy PDA viz. jejich stránky, a asi používají v daném okamžiku standardní knihovny systému z ROMky (v mém případě Aceru jsou z roku 2003) ale nyní jsou již upgradnuté, viz Mrkvosoft a tyto knihovny asi použili autoři programu CTCursors.NET.
    Takže nemá cenu se v tom dále hrabat, pokud tento program někomu pokazí češtinu, výše uvedeným postupem ji opraví a navolená ikonka stejně zůstává funkční. :?

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Hej \tak na MDA to možná jde, ale já si to nainstaloval na Asus A 620 BT , mám taky lokalizaci Inter write, a čestina je taky pryč,ale už jsem ten program poslal do Sunnysoftu,tak to snad nějak vyřesí..

Podobná témata

1. Pozor - virus po ICQ !!!
    Od Zdenek Malinsky v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 17-10-2006, 01:08
  2. Pozor na palmpc.cz!
    Od tortoise v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 28-06-2006, 13:15
  3. MDA II - Na co si dat pozor pri koupi ?
    Od jerrry_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-09-2005, 19:03
  4. na co pozor...?
    Od pdq v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-09-2004, 17:34