Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Windows CE zařízení, viry a vše kolem toho

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

V tomto článku, který se (doufejme) bude rozšiřovat jen velmi, velmi pomalu, bych chtěl udržovat seznam virů pro Windows CE zařízení. U každého by měl být stručný popis jeho šíření a škodlivých činností. Vzhledem k charakteru PDA vůbec si nemyslím, že je nutné panikařit, ale na druhou stranu si dovedu představit vir, po jehož nevyžádané návštěvě vám zbudou jen oči pro pláč. Kromě toho ale v článku najdete i seznam antivirů či rady, jak se proti virům na kapesních počítačích bránit.

Přečtěte si celý článek.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Mno, co se tyce viru na pocketPC zatim je myslim panika zbytecna. Precijen to nedosahuje rozmeru "stolnich" viru.
    A po pravde receno me fascinuje, ze nekolik antiviru uz je pro nasi malinkou platformu jiz vice nez rok a opravdu vetsinou nejsou free.
    Kazdopadne je to dlasi platforma na ktere se casem budou viry mnozit a sirit... cili paniku ano, ale az za par (5,6) let ...
    Ikdyz dialer pro ppc phone edition by bylo pekne svinstvo ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

I tak jsem si pro jistotu koupil licenci na AVAST pro PPC. Jeden nikdy neví

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Já mám multilicenci na KAV, včetně verze pro CE, takže občas projedu MDÁčko a zatím jsem žádnej vir nenašel .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Ja ted zkousel AirScanner ale celkem dost me zarazilla rychlost (aby taky ne, kdyz je psany v eVB) a tak temer okamzite letel...

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-12-2009, 16:11
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-11-2008, 19:05
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 21-11-2008, 23:44
  4. Jak hrají Windows Mobile zařízení a pár věcí kolem
    Od Zdenek Malinsky v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 82
    Poslední příspěvek: 01-06-2006, 17:16